gebe
  1. eylül_emel

eylül_emel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

slm akıntıyla beraber gelen pembe kan

Konu, 'Gebelik' kısmında eylül_emel tarafından paylaşıldı.

akıntıyla beraber gelen pembe kan geliyor yorgunluk hissi ve arada ide bulantısı gaz kasıda agrı pembe kanama akıyo silince gözüküyo normal adet günümdeki gibi deil bu acaba hamilemiyim

slm akıntıyla beraber gelen pembe kan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlardan gelen akıntıların mahiyeti

Kadınlardan gelen akıntıların mahiyeti

akıntıda kan gelmesi akıntıda kan akıntıyla beraber gelmesi akıntıdan akıntıyla Kadınlarda herhangi bir hastalık olmaksızın istihaze kanı dışında olan beyaz akıntı abdesti bozar mı Özür, en az bir namaz vakti süresince devam eden bedenî rahatsızlıklara verilen addır Vücudumuzda bulunan bir yaradan veya burundan dinmeyen kan gelmesi, idrarın tutulamaması, devam eden kusmalar ve benzerleri...
  2. slm!!!!!!

slm!!!!!!

mrhaba arkadaşlar !!! bn taze mlk !!!!! bu site harikaaaa!!!!!!!!!! :DDDD:işyeri: ev okl falan drkn dinlenme yerni sonnda bldm!!!! kuruculara teşekkürler !!!!!!!!!!!! :DDDDD
  3. sLm..

sLm..

Merhaba herkese; Ben damLa KocaeLi'den yazmaktayım 20 yaşındayım. Burayı tesadüfen buldum hoşuma gitti, öyLe işte. .:):) :slm::şerefe:
  4. Vajinal Akıntıya İyi Gelen Bitkiler

Vajinal Akıntıya İyi Gelen Bitkiler

akıntıya iyi gelen bitkiler, akıntı için bitkisel çözüm, akıntıya ne iyi gelir, akıntıya iyi gelen bitkiler nelerdir Hemen hemen her bayanın ortak sorunu olan akıntı genellikle enfeksiyon belirtisidir. Normal akıntı kokusuz olduğu gibi enfeksiyonlu olan akıntının rengi ve kokusu daha farklıdır. Öncelikle size bu konuda doktor tavsiyesinde ilaç öneriyoruz ve bunun yanında ise bitkilerden de...
  5. Slm

Slm

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım reng iki gün kala kan testi yaptım 28.19 çıktı ve suan belim çok kötü ağrıyor kalkıp oturamiyorum normal mi ? Ltf yardım edin

Sayfayı Paylaş