şok oldum...

Eğer şimdiye kadar yaşadğım tecrubelere dayanarak söyylüyorum %90 geri dönücek ama bunu zaman gösterir... bi bakmışsın ki sen tam onu unutttuuğun anda çıkıvermiş ki zaten de olacağı bu ...
tavsiyem de şöyle ayrılmak mı istedi fazla uzatmadan onayla peki de. biliyorum zor ama zaten aksinide söylesen bu değişmiycek, o yokmuş gibi hayatına dewam et sakın nicklerde fln gönderme yapmaya kalkma . bu yaptıkalrını değerlendirince zaten çılgına döner kafayı sana takar . neden seninde birden değiştiğine oda kafa yorar anladın mı way be der dünden razıymış ve bunu hazmedemezz .. aynı senin gibii canım... değmiyor birşeye zaten geri dönücek o allahın emri ... kabul etmek istersin belki ama bence hiç etme ...:loco:

çok teşekkür ederim fındıksi, bakalım dediğin gibi mi olacak, ben pek sanmıyorum; ama eğer öyle olursa ilk sana söyleyeceğim, bunu ilk seninle paylaşacağım :) ve şu andan itibaren de dediklerini de kesinlikle dikkate alacağım...

Anlıyorum canım. İşte insana en çok o koyar. Birgün öncesinden herşey iyi güzel ama ertesi gün bitiyor.. Bu ne demektir,o kişi önceden kafasında toparlamıştır ayrılmayı en az 1 hafta falan.
Bence Fındıksı'nın dediği gibi yap canım. Senin için en iyi bu olur. Tecrübeleri ona bunu söylüyor dinlemelisin bence..

asqimsin, benim üzüldüğüm nokta bitmesi de değil biliyor musun? tamam, madem 1 hafta öncesinden böyle bir şey düşündü de neden bana bunu belli etmedi, neden hiçbir sorun yokmuş gibi güle oynaya devam etti, o 1 haftalık sürede benden uzak durup benimle konuşmasaydı, görüşmeseydi, soğuk davransaydı da şimdi de bitirelim deseydi, inan bu ayrılık hakkında buraya konuşmazdım bile...

bana koyan da bu... neden, neden bana bir anda damdan düşer gibi söyledi, neden bu kararı aldığı ya da düşündüğü andan itibaren bana belli etmedi...

zaten şu anda bir şey yapacak, söyleyecek hiç mecalim yok, şokunu daha atlatamadım ki... zaten ben içimdeki öfkeyi, söylemek istediklerimi ona asla söylemem, gururum hükmeder bana...

şu anda fındıksi nin de dediği gibi beklemekteyim ve hayatıma kaldığım yerden devam etmekteyim, sanki hiçbir şey olmamış gibi... kısaca yalancıktan gülerek oyun oynamaktayım...

üzülme

biliyorum üzülme demek kolay ama her acı bir tecrübe bize böylelikle insanları tanıyoruz ve yeni ilişkide daha temkinli davranmaya çalışıyruz ne kadar becerebilirsek ..
zararın neresinden dönersen kardır belki ilerde daha çok üzülecektin böyle düşün canım..ve kendini üzme inan değmiyor

sağol kaderci, ben de düşünmemeye çalışıyorum ama başarılı olduğum pek söylenemez. evet, hayırlısı buymuş deyip avunmaya çalışıyorum, inan benim için çok zor...

akıl sır ermiyor, geçen gece bana msj attı:
-pist!

aklınca benimle arkadaş kalmak niyetinde sanırım. cevap yazmadım. başka bir msj geldi:
-orda mısın?

yine cevap vermedim ve başka bir msj:
-Küs müyüz yoksa:(

yine cevap vermedim...

benimle arkadaşlığının devamını istiyor sanırım ki daha ayrılığın üstünden 2 gün geçmeden böyle msj lar attı. demek ki her şeyi beyninde bitirmiş olmalı ki hiçbir şey yokmuş, her şey bir o kadar normalmiş gibi davranıyor.
hâlâ şoktayım...

canım o seni hak etmiyor bence bırak burnu sürtülsün aslında senin yerine olsam o sana dönse bile ben ona dönmezdim yaşananları ne çabuk unutmuş senden daha iyisini mi bulacak sanki kırmızı mumla arasa bulamaz demişsin yanına yakışmıyor diyenler bile varmış her şeyde vardır bir hayır yüce rabbime bırak o bilir en iyisini Allah gönlüne göre versin kardeşim üzülme değmez

yakamoz10 sağol, ben geri döneceğini sanmıyorum öyle bir şey hissetmedim evet hayırlısı olsun ve kendisini bana artık hatırlatmadan hayatımdan akıp gitsin istiyorum.

sağol tuqqce, valla moral oldunuz ya :) o, gözüme görünsün istemiyorum artık, gitsin ve haberi de gelmesin, bende de bitsin değil mi;)

Geri