gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sorum: hamileliğin vücuttaki ilk belirtileri hakkında bilgi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar hamileliğin vücutta ilk belirtileri tam olarak nelerdir. Neler olur ?_ Bu güzelim vücudumu yani şimdi kaybedecek miyim kaç kilo alınıyor ortalama of yaa off ;)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Normal şartlarda 12-13 kg alınması gereken gebelik dönemi boyunca ne yazık ki bazen 30 kg bile alınabiliyor.Ayrıntılı bilgi ve daha fazlası için forumumuzda bulunan Gebelik Belirtileri Tüyoları Nelerdir adlı konumuzu inceleyebilir,forumumuza BURADAN ÜYE OLUP gebe meleklerle paylaşımda bulunabilirsiniz . :)

sorum: hamileliğin vücuttaki ilk belirtileri hakkında bilgi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erken gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyorum.

erken gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyorum.

reglime 10 gün var bende hem kasık ağrısı hemde sık idrara çıkma var.yumurtlama günümede özen gösterdim off ya
  2. Gebe Meleklerimize İlk Hafta Belirtileri Hakkında Bilgiler

Gebe Meleklerimize İlk Hafta Belirtileri Hakkında Bilgiler

Hamilelikte İlk Hafta Belirtileri Gebeliğin İlk Haftasında Belirtiler Sevgili melekler, gebeliğin en bilinen belirtisi gebelik bulantıları ve başdönmeleridir. Ancak her gebede bu şikayetler olacak diye bir kural da yoktur. Bu yazımızda hamilelikte ilk hafta beliritleri neler, bilgi vermeye çalışacağız sizlere.. :) Bulantı ve kusma hamileliğin ilk haftasından itibaren görülmeye başlayan...
  3. Hamilelik Belirtileri Adet Kanaması hakkında bilgiler burada melekler

Hamilelik Belirtileri Adet Kanaması hakkında bilgiler burada melekler

Hamilelikte Adet Kanaması Gebelik Belirtileri Adet Kanaması Daha önce siz sevgili melek'lerimize ve bizi ziyaret eden sevgili misafirlerimiz, HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ. Şimdi ise bu yazımızda gebelik belirtileri adet kanaması...
  4. Vücuttaki hamilelik belirtileri nelerdir?

Vücuttaki hamilelik belirtileri nelerdir?

gebelik belirtileri,hamilelik belirtileri,hamilelik nasıl anlaşılır,gebelik nasıl anlaşılır,hamile olduğum nasıl anlaşılır,hamilelik belirtileri hakkında bilgiler 1. Adetin gelmemesi (amenore) 2. Bulantı ve kusma 3. İdrar şikayetleri 4. Yorgunluk 5. Fetal hareketlerin algılanması 6. Göğüslerde değişiklikler 7. Vaginal mukoza renk değişikliği 8. Artmış deri pigmentasyonu ve abdominal...
  5. Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hakkında Bilgi Bilinen Bilinmeyenler Burada Meleklerim

Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hakkında Bilgi Bilinen Bilinmeyenler Burada Meleklerim

Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hakkında Bilgi- Kadınların hayatı boyunca kafalarını kurcalayan sorulardan sadece biridir hamile miyim? hamile olduğumu nasıl anlarım? gibi sorular. Biz de detaylı bir şekilde bu sorulara yanıt aramaya çalışacağız meleklerim. Her anne olmak isteyen anne adayı hamileliğini ilk kendisinin öğrenmesini ister. Bunu da adeti henüz gelmediği için daha öncesinden...

Sayfayı Paylaş