gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

sürekli beni takip ediyor

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ya arkadaşlar okulun ilk başladığı zamanın ikinci haftasındaydık ben pazartesi günü geç kaldım törene yetişmiştim bir tane öğretmenin sürekli bana baktığını farkettim.. sonra bu öğretmen bizim derse girdi coğrafya öğretmeniymiş..(erkek)
    heerneyse bu öğretmen bir süre sonra derste bişeyler yazıyorduk yanıma gelip yazıma baktı
    ikinci ders tahtaya bişeyler yazıyordu dersin sonuna doğru yazı yazmayı bıraktı ve tek bana baktı hatta en önde oturan ali bilene arkasını dönüp niye bakıyor diye bana doğru baktılar
    yine bir süre yani bir hafta veya iki hafta sonra yazılı şonuçlarını okuyordu bende arkadaşıma bişeyler diyordum yine bana bakarak susun dedi
    sizce neden bakıyor olabilir bıktımm ama yani derste diken üstünde oturuyorum resmen.

2. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    hatta geçenlerde nöbetçi bu öğretmendi bende en yukarıki kattan aşağı bakıyordum bir baktım bu hoca yine bana bakıyor ya arkadaşilar lütfen yardım edin.

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bilemeyiz ki git sor bence ne var ki bunda. Şahsen ben olsam geçer karşısına sorardım çok rahatsız oluyosam ya da merak ediyosam.

4. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Bence sorma sonra sana takarsa daha kötü olabilir. Hem sadece bakıyorsa niye bu kadar rahatsız oluyorsunki baksın

5. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    sapıkmıdır ne y ya ,ama tabıkı bılemeyız sorunun ne oldugunu bnde okuyrm sahsn banada baksa bnde rahtsz olurm cnm bncde gt sor neymıs derdı?

6. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    Git konus neymis derti senle :) canim seninde hic dertin bitmiyo :d

7. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    ​Sende ona bak gitsin nolucak sankihahaha

gothic kız bunu beğendi.
  8. hülyakur

hülyakur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence konuş.aynı olay bana da oldu ben konuştum hoca bana aşk cikti.

9. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    yani aşk olamaz çünkü orta yaşlarında ve ben o kadar güzel değilim.
    ya yanına gidip konuışucam ne bileyim sonra gıcıklığına daha bi bakarsa yani daha kötü olurum,

ya birde ben herhangi bir sorunun cevapını vermek için kalktığımda ismimş sordu ama başka kimseye sormadı...

10. hülyakur

hülyakur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana bakanda orta yaşlı 49 yaşındaydı... konş bnce.

11. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    bende diğer melekler gibi konuşmanı tavsiye ediyorum yani rahatsız oluyorsan git konuş elbette bundan bir sakınca olmaz en azından nedenini öğrenmiş olursun rahatlarsın ve belki de bu rahatsız edici durum ortadan kalkar

12. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

belkide bir daha bakmaz, ama konuşamam bennn.. utannırım :grev:

13. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    eğer utanıyorsan konuyu okuldan açtığın bir arkadaşın varsa onunla beraber gidip halledebilirsin sana destek olur en azından yani ki zaten sen utanma da o sana bakmaya utanmıyor sonuçta yani konlşursan rahatlarsın emin ol

14. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

pazartesi günü gidip dicem bana niye bakıyorsunuz, eğer bakmıyorum derse bende ona gözünüz şaşı mı diye sorucammm..:S

15. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    yani açık açık konuş tatlım yoksa sen ahat edemezsin bakalım ne diyecek o da

sürekli beni takip ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pit10 - Benden Nefret Ediyorsunuz

Pit10 - Benden Nefret Ediyorsunuz

Arkamdan konuşun arkamdan daha fazla konuşun arkamdan küfredin daha fazla küfredin bana diss atın daha fazla diss atın daha fazlasını yapın, benden nefret ediyorsunuz çünkü cebimde param var temiz bir hayat yaşıyorum polis tarafından aranmam ailem alın teriyle para kazandı yaşıyorum apartmanda ev etiler semtinde hem de tam ortasında.benden nefret ediyorsunuz rap ortamında takılmam partilerde...
  2. Türkiye Gündemini Takip Ediyor musunuz?

Türkiye Gündemini Takip Ediyor musunuz?

Bolca sorunların olduğu ülkemizde gündemi takip etmek de bir başarı biliyorum ama melekler Türkiye Gündemini takip ediyor musunuz? Olanlardan bitenlerden haberiniz var mı? Özellikle siyasi-politik, ekonomik ve sosyal gündem olarak düşünerek cevap verirseniz daha sağlıklı sonuçlar ortaya çıkacaktır. Herkesin her şeyden haberdar olması dileğiyle.. Sevgiler
  3. Sürekli kavga ediyoruz

Sürekli kavga ediyoruz

? sürek kavga ediyoruz cıkmaya başlıyalı 3 ay oldu ama 2 kez ayrıldık sizce bu ilişki evliliğe gider mi ?
  4. kardeşim beni taklit ediyor

kardeşim beni taklit ediyor

arkadaşlar bıktım artık yeter ya bu kardeşimden çektiğim çile nedir. ne alırsam onu iştiyor, hangi elbisem varsa anneme aldıracağa kadar dil döküyor,hangi siteye üye olursam o siteye üye olmaya çalışıo(burayada gizli giriyorum) mesela simli kalemle bileğime yuvarlak içine yıldız çizdim(pentacle)o da hemen çizdi. artık yiyeceklerini bile bana göre yiyor içiyor. salep sevmiyorum diyo ben salep...
  5. Bebeğinizin anne karnındaki günlük gelişimini nereden takip ediyorsunuz

Bebeğinizin anne karnındaki günlük gelişimini nereden takip ediyorsunuz

kızlar ben bebeğimin gelişimini http://www.bayandefteri.com/uye/gungunhamilelik adresini buldum. herkese tavsiye ederim. Bebeğin Gelişimini, Annedeki Değişimleri ,Bebeğimin Rahmin için Fotoğrafını ,3 boyutlu fotoğrafını , Bebeğin tahmini olarak neye benzediğini,Ultrasonda nasıl göründüğünü ,Annenin karnının büyüklüğünü (Sağdan, Soldan, Önden, Yandan Görünümlü) görüp bebeğin anlık...

Sayfayı Paylaş