sürekli beni takip ediyor

gothic kız

Aktif Üye
Üye
sürekli beni takip ediyor
ya arkadaşlar okulun ilk başladığı zamanın ikinci haftasındaydık
ben pazartesi günü geç kaldım törene yetişmiştim bir tane öğretmenin sürekli bana baktığını farkettim..
sonra bu öğretmen bizim derse girdi coğrafya öğretmeniymiş..(erkek)
heerneyse bu öğretmen bir süre sonra derste bişeyler yazıyorduk yanıma gelip yazıma baktı
ikinci ders tahtaya bişeyler yazıyordu dersin sonuna doğru yazı yazmayı bıraktı ve tek bana baktı hatta en önde oturan ali bilene arkasını dönüp niye bakıyor diye bana doğru baktılar
yine bir süre yani bir hafta veya iki hafta sonra yazılı şonuçlarını okuyordu bende arkadaşıma bişeyler diyordum yine bana bakarak susun dedi
sizce neden bakıyor olabilir bıktımm ama yani derste diken üstünde oturuyorum resmen.

hatta geçenlerde nöbetçi bu öğretmendi bende en yukarıki kattan aşağı bakıyordum bir baktım bu hoca yine bana bakıyor ya arkadaşilar lütfen yardım edin.

Bilemeyiz ki git sor bence ne var ki bunda. Şahsen ben olsam geçer karşısına sorardım çok rahatsız oluyosam ya da merak ediyosam.

sapıkmıdır ne y ya ,ama tabıkı bılemeyız sorunun ne oldugunu bnde okuyrm sahsn banada baksa bnde rahtsz olurm cnm bncde gt sor neymıs derdı?

yani aşk olamaz çünkü orta yaşlarında ve ben o kadar güzel değilim.
ya yanına gidip konuışucam ne bileyim sonra gıcıklığına daha bi bakarsa yani daha kötü olurum,

ya birde ben herhangi bir sorunun cevapını vermek için kalktığımda ismimş sordu ama başka kimseye sormadı...

Geri