sürekli beni takip ediyor

konuştum ne dedi bilin bakalım ne dedi
ben dedi sana dedi bakmıyorum ki dedi gülerek gitti.
ama bakıyor ya çünkü ne zaman görsem bana bakıyor ben salak değilim yaaaaaaaa.

aldırmazlığa vurdurmuş işi direk o madem aldırmıyor sen de rahatsız olduğunu hissetirmemeye çalış ona karşı

yaa gothıç ben de okulda bıı hoca vardıı ole bakardıı sonra bende senın gıbı rahatsız oldum benım annem arkadasım gıbıdır ama bızım hoca ole bakmazdı ıçınızde ne var bıı bakıyım derdı bız 14 15 adan 40 vardı bende anneme saka arasında soledım meger annem benden gızlı gıdıp hocayı mudure sıkayet etmıs adam tovbe bıdaha bana yaklasmadı annem banada solemedı aradan efey zaman gectı annem sordu hıç öle bısey varmı dıye ben de anne adam duzelmıs dedım o zaman soledı bana sıkayet ettıgını sende rahatsız oluyosan gıtte sole annene bence yaa bu bole olmaz cnm:)

yaa gothıç ben de okulda bıı hoca vardıı ole bakardıı sonra bende senın gıbı rahatsız oldum benım annem arkadasım gıbıdır ama bızım hoca ole bakmazdı ıçınızde ne var bıı bakıyım derdı bız 14 15 adan 40 vardı bende anneme saka arasında soledım meger annem benden gızlı gıdıp hocayı mudure sıkayet etmıs adam tovbe bıdaha bana yaklasmadı annem banada solemedı aradan efey zaman gectı annem sordu hıç öle bısey varmı dıye ben de anne adam duzelmıs dedım o zaman soledı bana sıkayet ettıgını sende rahatsız oluyosan gıtte sole annene bence yaa bu bole olmaz cnm:)
annenin taktik süpermiş valla tebrik edrrim anneni süper zeki bir kadınmış cidden :)

annenin taktik süpermiş valla tebrik edrrim anneni süper zeki bir kadınmış cidden :)

yaa sen ne dıyosun toplantı olur gelmezdı anıden okulu basardı her an gelebılır korkusu vardı bende hahaha hala evlıyım benım durumum nasıl gozlerımden anlar cnm yaa korkudan esımle tartısınca falan anneme gıtmem yanı hahaha

dün ödevleri kontrol ediyorsu benden önce mehmetali diye bir çocuk var benim ödevime bakarken bana ne dedi biliyormnusunnuz ''sen mi mehmetaliden baktın,,mehmetali mi senden'' dedi.
bende sert şekilde ben evde yaptım dedim sert bir bakışla...

ii yapmışım amaaaa

yaa sen ne dıyosun toplantı olur gelmezdı anıden okulu basardı her an gelebılır korkusu vardı bende hahaha hala evlıyım benım durumum nasıl gozlerımden anlar cnm yaa korkudan esımle tartısınca falan anneme gıtmem yanı

süper anne modeli bence ankatma tabi hocana yaptığı gii eşinle de konşur valla hahahaama ne güzel ilgili bir anne :)

Geri