gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Survivor Berna : Gönüllüler Takımında Olsam Elenmezdim

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

06060606.jpg "PASCAL'IN YOKLUĞUNU ÇOK HİSSETTİM"
    Pascal'ın yokluğunu çok hissetim ama burası bir Survivor ve yolumuza devam etmemiz gerekiyordu. Anıl ve Merve ile aramda yanlış anlaşılmalar oldu. İlk başlarda çok fazla birbirimize şans tanıdık. Daha sonra Anıl ve Merve'yi kendime yakın buldum ve onlarla hareket ettim. Hakan, Doğukan ve Serenay'ı çok samimi bulmuyorum.

"GÖNÜLLÜLER TAKIMI HAKAN'A TAVIR ALDI"

Hakan ilk başta gönüllülerdeydi ve çok iyi anlaşılıyormuş gibi davrandı. Ne zaman Ünlüler takımına geçti o zaman gönüllüleri sevmediğini söyledi. Gönüllüler takımı da bunu anlayınca Hakan'a tavır aldılar.

"KIBRIS'A MERVE AYDIN YA DA ANIL GİTSİN"

Ben savaşı seven bir insan değilim zaten Sahra ile otururken sohbet bir anda açıldı ve hiçbir şey planlanmamıştık. Konuştuk ve barıştık. Benim gitmem şu an çok fark etmeyebilir Hakan ve Doğukan için belki benim yokluğumu anlarlar belki enerjimi anlarlar ben bunu umut ediyorum. Kıbrıs'a büyük finale Merve Aydın ve Anıl'ın çıkmasını istiyorum. Ben onların hak ettiğini düşünüyorum umarım Kıbrıs'a giderler.

Survivor Berna : Gönüllüler Takımında Olsam Elenmezdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Survivor Gönüllüler Takımından Mustafa Sürmen Kimdir?

2013 Survivor Gönüllüler Takımından Mustafa Sürmen Kimdir?

Bu konu; 2013 Survivor Gönüllüler Takımından Mustafa Sürmen Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 Survivor Gönüllüler takımının merak edilen yarışmacılarından biri de Mustafa Sürmen. Mustafa Sürmen yakışıklılığıyla göz dolduran sportif bir kişilik. Kendisi 12 Eylül 1988 doğumlu ve İzmir BŞB Spor'un 4 numaralı basketbol oyuncusu. Başarılı sporcu ile ilgili ayrıntılı...
  2. 2013 Survivor Gönüllüler Takımından Bozok Gören Fotoğrafları

2013 Survivor Gönüllüler Takımından Bozok Gören Fotoğrafları

Bu konu; 2013 Survivor Gönüllüler Takımından Bozok Gören Fotoğrafları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 Survivor Panama yarışmasının başlamasına günler kala hem ünlüler hem de gönüllüler takımı hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda ise gönüllüler takımından Bozok Gören fotoğraflarını sizlerle paylaşıyoruz...
  3. 2013 Survivor Gönüllüler Takımından Seda Kimdir?

2013 Survivor Gönüllüler Takımından Seda Kimdir?

Bu konu; 2013 Survivor Gönüllüler Takımından Seda Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 17 Mart survivor severler tarafından heyecanla beklenen bir tarih. Çünkü 2013 Survivor Panama yarışması 17 Mart'ta ekranlara gelmeye başlayacak. Biz de yarışma başlamadan önce yarışmacıları sizlere tanıtmak istiyoruz ve bu sayfamızın konuğu da Gönüllüler takımından Seda.. Survivor...
  4. 2014 Survivor Gönüllüler Takımı Berna Canbeldek Kimdir?

2014 Survivor Gönüllüler Takımı Berna Canbeldek Kimdir?

2014 survivor gönüllüler berna canbeldek, berna canbeldek, survivor berna canbeldek Sevgili melekler, 2014 Survivor yarışmasının Gönüllüler takımında yer alan isimlerden biri Berna Canbeldek. Berna Canbeldek, Profesyonel dansçı ve dans eğitmenidir. Hepiniz Berna’yı Yeteneksizsiniz yarışmasındaki performanslarından hatırlayabilirsiniz. Başarılı dans eğitmeni Türk göçmeni olup Berlin de...
  5. Gönüllüler Takımından Berna Diskalifiye Oldu!

Gönüllüler Takımından Berna Diskalifiye Oldu!

2014 survivor gönüllüler takımı, survivor berna, gönüllüler tekımı berna Sevgili melekler, Survivor 2014 hayli hareketli ve renkli geçiyor derken dün Sahra ile gerilen Berna oyundan diskalifiye oldu. Sahra ile laf dalaşına giren ve Sahra'nın "kapa çeneni" lafına sabredemeyen Berna ani bir hareketle Sahra'nın eline vurup, arkadaşlarının ayırması sırasında bir de tekme savuran Berna...

Sayfayı Paylaş