gebe
  1. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18

Susmak

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında sevgi10 tarafından paylaşıldı.

susmak Susmak kabullenmek değil cevaptır,Eğer insan kısa cümleler kuruyorsa.......!!!!

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

uzun yalnizliklari var demektir diyede devam ediyor....
    susmak aslinda bi yerde gercekten ii bi cevap ama yapilmasi gerek zaman cok önemli...benim yapamadigim gibi...:(((

Susmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Susmak

Susmak

Kişi rüyasında konuşma isteği duymasına karşın susuyorsa bir konuda şaşıracak ve çaresiz kalacak demektir.
  2. Susmak..

Susmak..

Adam bilinçsizce uzandı, üzerine eğilmiş, merakla yüzüne bakan karısının sol memesini tuttu, sıkmaya çalıştı. Sıkamadı. Kadın utanç ve panikle adamın elini aldı yatağa bıraktı. Bir taraftan yaptığına üzülerek… Atlatabilir miydiler yine? Son bu kadar yakın mıydı? Bu kez umutsuz görünüyordu. Doktorlar gelip gidiyor, hemşireler koşturuyor, hiçbir şey iyiye gitmiyordu. Zaman kavramı kaybolmuştu....
  3. SUsMaK

SUsMaK

DOKUNSALAR AĞLAYACAĞIM ‘İyi’ demek adettendir ya ! ‘İyiyim’ dedim… Değilim. Anlatılması zor bir duygu içimde ki. Her harf Her kelime Ve her cümle, olduğundan ya çok basit ya da daha karmaşık bir hale getiriyor dilime getiremediklerimi. Birgün konuşmayı unutmak, sadece susmak istiyorum. Birgün susmayı unutmak, olur olmaz konuşmak istiyorum. ‘Kime, neye konuşursan konuş’ diyorum…...

Sayfayı Paylaş