gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sütün Artması İçin Dua Varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar yeni doğum yaptım sütümü arttırmam için okuyabileceğim bir dua varmı acaba ?

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
Sütün Artması İçin Dua Varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Sütünün Artması İçin Simit Aşı

Anne Sütünün Artması İçin Simit Aşı

anne sütünü arttıran yyiecekler anne sütü faydaları anne sütünü nasıl arttırım hakkında bilgiler burda melekler. Sevgili hamiş melekler ve doğum yapmış olan melekler sizi çok basit bir tarif yazacamm anne sütünü fazlalaştırıyor arttırıyorr bizzat kendim denedim ailemde herkes yapar bunu resmen sütt akar yanii maşallah tüm anneler anne sütü artsın diye herşei yaparr herşey minik meleklerimiz...
  2. Süt içtim cırcır oldum sözleri varmı

Süt içtim cırcır oldum sözleri varmı

Ya az önce belediye otobüsünde Nihat Sırdar'ın proğramında, Sırdarın bir dinleyicisi bu son zamanlarda okul sütü akıl küpü diye dağıtılan sütlerin bozuk olmasını yaptığı bir parça ile protesto ediyordu. Süt içtim cırcır oldum amanın ammaaanıın De gerisini hatırlamıyorum varmı sözleri bunun arkadaşlar :) http://www.youtube.com/watch?v=XCH9KA_PpMU&feature=share
  3. Bebek emziriyorum sütümün artması için ne yapmalıyım?

Bebek emziriyorum sütümün artması için ne yapmalıyım?

emzirme dönemi,emzirme döneminde dikkat edilmesi gerekenler,emziren anneler nasıl beslenmeli,anne sütünü artırmanın yolları hakkında bilgiler Gebelik ve emziklilik, herhangi anormal duruma sahip olmayan her kadın için doğal olaydır. Bu dönemler gerek anne gerek bebek için özel zamanlardır ve ileriye yönelik birçok sorunun oluşabileceği ya da engellenebileceği zamanlardır.Bu dönemlerde annenin...
  4. Unutkanlık için dua varmıdır?

Unutkanlık için dua varmıdır?

unutkanlık için dualar,hafıza kuvvetlendirici dualar,zihin açıcı dualar,unutkanlığa iyi gelen dualar,zeka açıcı dualar hakkında bilgiler Unutkanlıktan kurtulmak ve zekanın açılması için sıra ile aşağıdaki dualar okunur ; “Bismillahirrahmanirrahim, Ferdün, Hayyün, Kayyûmun, Hakemun, Adlün, Kuddûsün(1). İyyâke na’büdü ve iyyâkenesta’în.(2) İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ.” (3) Dokuz defa...
  5. Baş ağrısı için ne yapmalı baş ağrısı için dua varmı?

Baş ağrısı için ne yapmalı baş ağrısı için dua varmı?

Sual: Tıbbi bir çare bulamayan bir kimse, baş ağrısını önlemek için ne yapması gerekir? CEVAP Başka doktorlara da gitmelidir. Bazı gıdaların da baş ağrısına iyi geldiği bilinmektedir: 1- Meyve sebzeler Çörek otu ekmekle yenirse baş ağrısını dindirir. Badem, haşhaş tohumu, nane, biberiye, çikolata, elma yemek baş ağrısına iyi gelir. Karabiber tarçınla içilirse baş ağrısını giderir. Tere...

Sayfayı Paylaş