tamamı el yapımı harika flografi tablolar

Çok beğendim hepsi çok hoş olmuş...Emeğine sağlık.............

ETKİLENDİM..

bugün yılın son günü dileğiden bitaneside tablolarımı gösterebileceğim ve satabiliceğim bir fırsat olsun ki yapımını severek yaptığım bir kazancım olsun

hepsi mükemmeldi öncelikle böylesine harika bir yeteneğin olduğu için sonra da bu yeteneğini burada bizimle paylaştığın için teşekkürler, ben de resim konusunda uzmanım ama çivinin böylesine güzel işler başarabileceğini bilmiyordum ellerine sağlık :)

Canım hepsi harika gerçekten bakarken büyülendim:)Çok güzel iş çıkarmışsın.Ellerine emeğine sağlık tatlım ya..Darısı başıma:D

hepsi mükemmeldi öncelikle böylesine harika bir yeteneğin olduğu için sonra da bu yeteneğini burada bizimle paylaştığın için teşekkürler, ben de resim konusunda uzmanım ama çivinin böylesine güzel işler başarabileceğini bilmiyordum ellerine sağlık :)

ilginize teşekkür ederim resimden anladığınızı söylemişsiniz bende onları görmek isterim doğrusu ilgi alanımdır çünki:D

Canım hepsi harika gerçekten bakarken büyülendim:)Çok güzel iş çıkarmışsın.Ellerine emeğine sağlık tatlım ya..Darısı başıma:D

gerçekten çok güzel bişeyleri başarmak ben bile inanamıyorum sonuçlara ben bu sene kursa gitmedim ama ev insanı sıkıyo seneye bişeye daha gidicem inşallah:D:D

130620091024.jpg

bunda besmele yazıyo kızlar farkettiniz dimi?

selam
herkez nasıl bakalım bende iyiyim çok şükür tek sinir olduğum şeyse eşim yine işte pazarımız bile yok neyse
yarın kursuma tekrar başlıyorum hocanın ısrarıyla kardeşimle birlikte tekrar başlıyoruz allahımnolur satılsın satılsında zevkle yaptığım bi işi devam ettiriyim

Geri