gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tan - Yağdır Günahları Üstüme

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Affet bu kalp sensiz olamaz narindir Tek seni seven köşesi derindir Sessiz ve karanlık olur
    Görünmez karşılık verilir

Suçluyum kabul ediyorum
    Haklısın biliyorum
    Hazırımm..

Yağdır günahları üstüme,
    Soyundum gurur dilimde...
    Yenildim dizlerimin üstünde,
    Eğildim yalvarıyorum.

Tan - Yağdır Günahları Üstüme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. günahlar dökülür!

günahlar dökülür!

Bütün azalardan günah dökülür Namaz için abdest aldığın zaman İki melek gelir yanında durur Sabah namazını kıldığın zaman. Gökten yere iner birçok melekler Meleklere hayran olur felekler Kabul olur elbet bütün dilekler Öğle namazını kıldığın zaman. Namazını kılar borcun ödersin Allah’ın emrini eda edersin İnşallah Cennete sen de gidersin İkindi namazın kıldığın zaman Cennet olur...
  2. sen günahımsın

sen günahımsın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. günah

günah

Günah işlemek borca girmeye, Küçük günah işlemek kötü ve şerli kimselere yaklaşmaya, Günahını itiraf etmek şeref ve yüceliğe, günahtan dönmek kar ve kazanca delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Suç.)Bunların anlamı yoktur.Rüyada günahi ikrar etmek izzet ve sereftir.
  4. Pınar Aylin - Günahsa Günah

Pınar Aylin - Günahsa Günah

Pamuk dudakli, Gozu siyahli Öyle sevdin ki bak izi kaldi Güzel suratli, gülüsu farkli Tadin öylece damagimda kaldi Günahsa günah oldu Bi kere tenin tenime deydi bi kere ne sen bekledin ne ben sadece Hersey aniden Oldu bi kere
  5. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...

Sayfayı Paylaş