gebe
  1. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    18

tansiyon düşüklüğü yaşayan bayanlara kısa vadeli çözüm

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında kızılsaç tarafından paylaşıldı.

bayanlar siz de benim gibi hareket eden araçta bir 5 dakika kafanızı aşağıya eğince mideniz bulanıyorsa,uyukluyorsanız yemeğe az bir süre var fakat birden açlıktan tansiyonunuz düştü yemek vaktine kadar idare etmek istiyorsanız.midenizin mentol ve okaliptusa kötü bir tepki vermiyorsa.kısa vadeli toparlanmak için mentollü şekeri tüketiyoruz.mentolle açlık hissi kısa süre baskılanıyor.düşük tansiyonun verdiği uyuşukluk ağırlık biraz daha toparlanıyor tavsiye ederim.bilimsel bir kanıtım yok.fakat nane şekerinden almadığım randimanı aldım bu açıdan tabi fazla tüketimi zararlı.

tansiyon düşüklüğü yaşayan bayanlara kısa vadeli çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kısa botlara ne dersiniz bayanlar!

kısa botlara ne dersiniz bayanlar!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yüksek tansiyon için yeni bir çözüm!

Yüksek tansiyon için yeni bir çözüm!

Yüksek tansiyon Türkiye'de ilk kez uygulanan bir yöntemle kontrol altına alınabiliyor. Avrupa’da bir süredir kullanılan yöntemde, böbrek atardamarı etrafındaki sempatik sinir ağlarının ’radyofrekans’ ile yakılarak tansiyonun düşürülmesi sağlanıyor. Bursa’da ilk kez 73 yaşında, 6 ilaç içmesine rağmen tansiyonu kontrol altına alınamayan bir kadına radyofrekans yöntemi...
  3. Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü Tedavisi nasıl olmalı

Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü Tedavisi nasıl olmalı

Arkadaşlar 6 aylık hamileyim ve tansiyon problemi yaşıyorum aranızda benim gibi Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü yaşayanlar varsa bana Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü Tedavisi hakkında bilgi verirse çok sevinirim.
  4. Hamilelikte tansiyon düşüklüğü nedenleri ve tedavisi burada melekler

Hamilelikte tansiyon düşüklüğü nedenleri ve tedavisi burada melekler

Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü Tedavisi Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü Nedenleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve gebelikte tansiyon sorunu çeken siz sevgili misafirler, bu yazımızda gün içersinde bize gebelikte tansiyon düşükülüğü tedavisi nasıl olmalı diyen misafirimizin sorunu yanıtlıyor ve gebelik sorunları arasında yer alan tansiyon problemlerini konu alıyoruz. Gebelikte düşük tansiyon...
  5. Tansiyon Düşüklüğü Nedenleri Hakkında Bilgiler

Tansiyon Düşüklüğü Nedenleri Hakkında Bilgiler

tansiyon düşüklüğü, tansiyonun düşmesi, düşük tansiyon nedenleri Yüksek tansiyon büyük risk taşırken bunun yanın da sık sık tansiyonunun düşmesinden yakınanların sayısıda bir hayli fazladır. Düşük tansiyon problemi yaşayanlar için tansiyon düşmesi nedenleri ve tedavi yolları ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Kalp her kasıldığında belli miktardaki kanı atardamara pompalamakta...

Sayfayı Paylaş