gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Tarkan dan yepyeni bir albüm yepyeni bir parça "Kudurmuyorum"

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Tarkan hayranlarına müjde:D Eylül ayında yepyeni parçaları ve albümüyle sevenleriyle buluşacak olan Tarkan dan hit olacak br Sezen Aksu parçası "Kudurmuyorum"

Sezen Aksu'dan aldığı 'Şımarık' ve 'Şıkıdım' adlı şarkılarla adını yurtdışında da duyuran Tarkan'ın ünlü sanatçıyla arası bir dönem telif hakları yüzünden açılmıştı. O dönemde Tarkan da rotasını Nazan Öncel'e çevirmişti. Son iki albümünde Öncel'den aldığı şarkılara yer veren popstar 'Prensesim' dediği Minik Serçe ile barıştı. Hatta eylül ayında piyasaya sürmeyi planladığı yeni albümü için de iddialı mı iddialı bir şarkı kaptı. 'Kudurmuyorum' adını taşıyan ve yeni albümüne isimini verecek olan şarkının sözleri şöyle

İşte 'Kudurmuyorum'un sözleri:
    Canın cehenneme kadın
    Çık git evimden
    Soğudum hem senden hem de kendimden
    Nerede soyunduysan orada giyin
    O yatağa artık yatamam ben
    Herkes bilir aldatmayı
    Yaptığın hata
    Hakeden hazmeder hala
    Ben değerliyim bilmiyor musun
    Canım istemiyor yaklaşma bir daha
    Çıplak değilim yorulduğumdan
    Uzandım ama uyumuyorum
    Bu sefer anla tavırlarımdan
    Ben artık sana kudurmuyorumBu konuda farklı görüşler varsa da burada ifade edilecek son görüş, gözle kulağa damlatılan ilaç orucu bozmazsa da, buruna akıtılan ilacın (yemek borusu ve mideyle doğrudan ilgisi bulunduğundan dolayı) orucu bozacağı şeklindedir. Bu itibarla mümkünse bu gibi beden içine akıp giden ilaç koymalar iftardan sonraya tehir edilmeli, değilse sonra bu oruçlar bir gün olarak kaza edilmeli, şüpheli şeyden kurtulma tarafı tercih edilmelidir. Konu tıbbı ilgilendirdiğinden farklı tıbbi yaklaşımlar söz konusu olmuştur.

Tarkan dan yepyeni bir albüm yepyeni bir parça "Kudurmuyorum" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutfaklarda yepyeni bir dönem...

Mutfaklarda yepyeni bir dönem...

Mutfaklarda yepyeni bir dönem... Otomatik Yağ Filtrasyonu Sistemi ve "Oilbox" : Bu sistem sayesinde fritözünüzü kullandıktan sonra kalan yağ otomatik olarak filtre edilir, süzülür ve temizlenmiş bir şekilde bir sonraki kullanım için hazır hale gelir. 0.2 lt.- 1 lt. arasında değişecek şekilde ayarlanabilen yağ seviyesi sayesinde menü seçimlerinizde çok büyük esneklik yaratır,...
  2. Mutfaklarda yepyeni bir dönem

Mutfaklarda yepyeni bir dönem

Otomatik Yağ Filtrasyonu Sistemi ve "Oilbox" : Bu sistem sayesinde fritözünüzü kullandıktan sonra kalan yağ otomatik olarak filtre edilir, süzülür ve temizlenmiş bir şekilde bir sonraki kullanım için hazır hale gelir. 0.2 lt.- 1 lt. arasında değişecek şekilde ayarlanabilen yağ seviyesi sayesinde menü seçimlerinizde çok büyük esneklik yaratır, minimum yağ tüketimi ve ekonomik...
  3. Yepyeni Bir Program:Yerden Göğe!

Yepyeni Bir Program:Yerden Göğe!

yerden göğe, yeni program, haber program, star tv, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Star tvde yeni bir program başlıyor. Yerden göğe adlı bu programda oyuncu-sunucu Berna Laçin, gazeteci-yazar Rasim Ozan Kütahyalı ve radyo programcısı Funda Özkalyoncuoğlu yer alacak. Bu üç isim, canlı yayınlanacak olan YERDEN GÖĞE programında bir araya gelecek ve twitter,...
  4. Polisan'dan yepyeni bir boya

Polisan'dan yepyeni bir boya

İç cehpe boyası Polisan Rush & Brush iç cehpe boyası Polisan yepyeni bir boya ile piyasaya girdi. Ürün raflarda yerini aldı bile. Adı Rush & Brush. Peki özelliği ne bu boyanın? Bu boyanın en büyük özelliği kullanıma hazır olması. Bu özelliği ile Rush & Brush Türkiye'nin tek kullanıma hazır dış cehpe boyası ünvanına sahip. bu boyanın diğer bir önemli özelliği ise yüksek ölçüde...
  5. Yepyeni Bir Dizi "Kahperengi"

Yepyeni Bir Dizi "Kahperengi"

Bu konu; yeni dizi kahperengi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekeler, 2013 yılı yepyeni bir diziye daha merhaba diyecek. Dizi hakkında henüz detaylı bir bilgi yok ama dizi Hande Altaylı ’nın Kahperengi adlı romanında yola çıkılarak senaryolaştırılmış. Dizide Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol başrollerde olacak. Kanal D’de gelecek ay ekrana gelecek dizinin yapımını, Mustafa...

Sayfayı Paylaş