Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

sevgili handan iyi halt ettim olmaması gereken bir hata yaptım bu hatanın sonucundane yapmalıyım nasıl düzeltmeliyim ve evle ilgili de bir sorunum çıktı bana tekrar bakarmısın güzel insan teşekkürler 13 26 8

:):melek:slm canım şöle genel bi açsan hı?neyse halimiz hissetsin handanımız.13 52 67

canım sana 2 vakit sonra yol göründü. Zamanında önemsemediğin bazı olaylardan ders alman lazım. karşına tekrar çıktığında bu olaylar san ayol göstermeli çünkü.
Şefkat çok önem verdiğin bişey ve bunu ailende oluşturmaya gayret ediyorsun.

Bazı şeylerdende vazgeçmen gerekiyormuş. yine kararı verecek olan sensin.
Bazı ilişkilerdede zayıflık görüyorsun. bunu anaç yapınla sen tamir edeceksin:)

Ay ay bi ayrılık kartı çıktı. ya evlenen var ya askere giden. yakınlarından olacak am abu seni üzecek biraz. sağlıkla kal canım.:melek:

Mrb . bende yenilerdenimm..:)
25 , 40 ,55 . birde ben aslan ,sevgilim oğlak.. teşekkür ederim şimdiden.:yo:

dışardan gelen etkilere çok dikkat et. fazla etkileniyorsun. geçmişte yaşadığın bi ayrılık seni bayağı sarsmış.
Şİmdiki arkadaşınla hiç ayrılık yaşadınmı bilmiyorum. ama eğer bi ayrılık olmuşsa buna sayalım. çünki seni üzebilir.

İişkin yeni ise bu ilişki seni kendine getircek. kendini daha iyi tanıyacaksın. M harfinden biri var bu kimse bu kişiyede dikkat et.

canım ben evlilik görmedim bu sene. Aslında iyi biri ama sen bazen onla önde olma yarışına giriyorsun. bu kadar ısrarlı olma. şımart onu. gör bak olduğu gibi olacak sana.:melek:

sevgili handan iyi halt ettim olmaması gereken bir hata yaptım bu hatanın sonucundane yapmalıyım nasıl düzeltmeliyim ve evle ilgili de bir sorunum çıktı bana tekrar bakarmısın güzel insan teşekkürler 13 26 8

Kesin ve belirleyici bir tutum içinde ol. ve ne istediğine iyi karar ver. senin kendinin yapması gereken şeyler var. kaçış çözüm değil. konu ne ise güven verici şekilde konuşarak çözmek lazım. sakın kendine ihanet etme. yapman gerekeni biliyorsun.

canım daha önce aldığın riskleri ve başına gelenleri düşün. bu evle ilgili sorun para ise çözülecek. ama para sende birden olmuyorki. gıdım gıdım biriktirerek yani.

kalbini bırak ve aklınla hareket et.bide objektif olmayı öğren. öptüm canım:melek:

canım çok sağol umarım herşey gönlünce olur ve evet davanın birinden bana söylenen parayla elime ulaşacak para farklıymış sen haklı çıktın :)

Son düzenleme:

İlk sorun gönül ilişkisi ile ilgili. Davranışlarını değiştirmen lazım. nasıl bir tutum içindeysen bu karşındakinin kafasını karıştırıyor.

ikinci soruna gelince, kimseye ihtiyacın yokki. sen kendin halledebilirsin meseleni. akşam yattığında şöyle derin derin düşünüyorsun zaten. hayal kurmayı bırak ve harekete geç artık.
üçüncü soruna gelince duışardan biri canım. ama bildiğin biri.
sağlıkla kal:melek:

Sana ne kadar teşekkür etsem azdır. :) En erken bir daha ne zaman başını ağrıtabilirim? :$

Teşekkür ederim handan ablacım muhtemeln aynı sorular :)

bir de arkadaşıma bakabilirsen çok sevinirim. bekliyor

03/08/92 aslan burcu sayılar: 14, 21, 31

şu aralar çok mutsuz. aşkta ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım durumum ne olacak falan diyor?

handan abla nolur bana da bakarmısın.. bizim komşunun oğluna çok fena tutuldum. ama tanışmıyoruz bile
onun burcunu bilmiyorum ama ben balık burcuyum yükselenim akrep
12 58 67
aşk ve iş yaşamıma bakarsan çooookkkk sevinirim.. şimdiden çok teşekkürler)

Teşekkür ederim handan ablacım muhtemeln aynı sorular :)

bir de arkadaşıma bakabilirsen çok sevinirim. bekliyor

03/08/92 aslan burcu sayılar: 14, 21, 31

şu aralar çok mutsuz. aşkta ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım durumum ne olacak falan diyor?

canım bu yeniden doğuş yaşayacak. onu heyecanlandıracak şeyler olacak. daha doğrusu kendini keşfedecek. geçen zamanı onu üzmüş. geriye dönüp baktığında pişmanlıklar v ekeşkeler var. ama geç değil olsun. ayağa kalkıp kendini tekrar ispatlayacak. aklında biri varsa ona karşı anlayışlı olması şart.
ama çevresindede sayılan ve takdir alan biri. bide gelenekçi bi özelliği var. siyahsa siyah ısrar etmeyin çözemessiniz onu:)

bu ara eli kolu bağlı gibi. kimsenin farkında değil. elin egelecek olan bi anahtar onu çok mutlu edecek sağlıkla kal canım. eklem yerlerine dikkat etmeli:melek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri