gebe
  1. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18

taşıyabileceğim internet almak istiyorum ne önerirsiniz?

Konu, 'Bilgi Deposu' kısmında kızılsaç tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar evde çok durmuyorum.o yüzden wınn ve vodem tarzı bir şey almak istiyorum şarj problemi en az en hızlı en uygun hangisi olabilir araştırdım anlamadım.cihazlardan bunları kullananları araştırdım netten nerdeyse memnun olan ve olmayan yüzde elli eşit gibi kararsız kaldım. önerilerinizi bekliyorum.

taşıyabileceğim internet almak istiyorum ne önerirsiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çanta mı almak istiyorsunuz ?

çanta mı almak istiyorsunuz ?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yaaa kiloo almak istiyorum...

yaaa kiloo almak istiyorum...

evet kızlarr benim kilo ile sorunum hiç olmadı tam tersii alamamakla ilgili sorunum olduu... offf o kadar zayıfım kii giydigim her elbisee kaburgalarımı gösteriyor resmen... ne olur bana bir yol gösterinn iştah şurupları kullanıyorum ama fayda etmiyorr zayıf olmayı kendime yakıştıramıyorum... boyum 1:56 kilom 47 ama ben 55 olmak istiomm ne olur yaa bana bir care bulunn ... kemiklerim sayılıyor...
  3. sacimi boyatmak istiyorum hangi renkler bu yil moda ne önerirsiniz ???

sacimi boyatmak istiyorum hangi renkler bu yil moda ne önerirsiniz ???

sacimi en son bakir rengine boyatmistim aradan 3 yil gecti simdi sacim kestane renginde yani kendi rengi ve degisiklik istiyorum sizce nasil renkler güzel olur... ve hangi markalari önerirsiniz? sacim dogumdan sonra baya döküldü suan iyi ama eskisi kadar gür degil yani saci besleyen boyalar hangileridir??? simdiden cevaplariniz icin tesekkürler...
  4. Avea faturalı internet paketi almak istiyorum ne yapmam gerek ?

Avea faturalı internet paketi almak istiyorum ne yapmam gerek ?

Selam ben tekrar soruyorum bu avea faturalı hat internet paketleri hakkında da bilgi verirmisiniz acaba ?
  5. sizden fikir almak istiyorum???

sizden fikir almak istiyorum???

yaz için böyle rahat giyip çıkmalık tişörtlerden istiyorum bildiğiniz güzel bir site var mı? tabi fiyat olarak uygun olsun istiyorum? http://modatshirt.com/collections/kadin-tisort bu siteyi buldum alışveriş yapan var mı?

Sayfayı Paylaş