gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tatile Giderken Yanıma Neler Almalıyım?

Konu, 'Haydi Tatile' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tatile giderken yanımıza ne almalıyız tatile giderken bavulda olması gerekenler tatile çıkarken yanımıza almamız gerekenler

Sevgili melekler, şu an yaz mevsimindeyiz ama pek çoğumuz tatil için ramazan bayramını bekliyor. Bu yıl 8 Ağustos Perşembe gününe denk gelen tatil Pazar günüyle birlikte 4 gün olacak. Eğer yıllık izninizi ekleme imkanınız da olursa 1 hafta daha ekleyip 2 hafta tatil yapabileceksiniz. Tatile çıkarken özellikle bayanların en çok sıkıntı çektikleri konulardan birisi giderken bavula neler konulacağıdır. Kimimiz aklımıza gelen herşeyi bavullara tıkıştırır, tatil boyunca boş yere hamallık yaparız, kimimiz de unuttuğumuz pek çok şey yüzünden tatilde alışverişe çıkmak zorunda kalırız. Oysa şimdi size vereceğim linkle bu sıkıntınız son buluyor. Aşağıda vereceğim bavul hazırlama linkine tıklayın, sorulan birkaç belirleme sorusunu yanıtlayın, bavul listeniz otomatikman oluşturulsun..:tik:

Şimdiden hepinize iyi tatiller :D:D

TIKLAYIN BAVULUNUZA KOYACAĞINIZ ŞEYLERİ ÖĞRENİN..

Tatile Giderken Yanıma Neler Almalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tatile Giderken Yanınıza Almanız Gereken 9 İlaç!

Tatile Giderken Yanınıza Almanız Gereken 9 İlaç!

tatile giderken yanımıza neler almalıyız denize giderken yanımıza neler almalıyız tatile giderken, yanımıza almamız gerekenler, alınması gereken ilaçlar, hangi ilaçlar gerekli, tavsiyeler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Tatile çıkarken,elbette ki herşeyin yolunda ,dört dörtlük gideceği umularak hazırlanır bavullar.Ama insanlık hali herşey olabilir,o yüzden siz siz...
  2. Kızlaaaar doğuma gidiyorumm yanıma ne almalıyım acemiyim.

Kızlaaaar doğuma gidiyorumm yanıma ne almalıyım acemiyim.

Merhaba sevgili tecrübeli anneler.Nasip olursa yarın doğuma gidiyorum.Yanıma neler almalıyım,hem kendim hemde bebek için.İlk tecrübem olucak yardımcı olurmusunuz
  3. doğuma giderken yanıma neler almalıyım?

doğuma giderken yanıma neler almalıyım?

2 ay sonra doğumum olcak ve bebeğim ve kendim için ne almam gerektiğini bilmiyorum ve hiç bir şey almadım daha... yardımlarınız için teşekkürler alacağım şelerin isimlerini ve adedlerini yazarsanız sevinirim teşekkürler.
  4. Sizce Çayın Yanında En İyi Ne Gider?

Sizce Çayın Yanında En İyi Ne Gider?

çayın yanında ne yenir çayın yanında ne gider Sevgili melekler, çaysız bir hayat çoğumuz düşünemeyiz. Şu ülkede doğup büyüyüp de çay sevmeyen çok azdır. Bir misafirimiz gelse hemen çay yaparız. Bir yere gitsek çay ikram edilir. Yorulunca çay içeriz. Yazın bile çaydan vazgeçmeyiz. Hanımlar günlerinde hep çay ikram ederler. Velhasıl çaysız bir hayat düşünemeyiz. Peki bu meret tek başına gider...
  5. Doğuma giderken yanıma neler almalıyım?

Doğuma giderken yanıma neler almalıyım?

doğum çantası,doğuma giderken yanınıza almanız gerekenler,doğuma gidiyorum çantamda neler olmalı,doğum için bebek çantası hazırlama,doğum çantasında olması gerekenler hakkında bilgiler Doğumunuz yaklaşıyor.Sizinle birlikte yakınlarınızı bir heyecan sardı bile Bu tatlı telaş içerisindeyken hastanede pek çok şeye ihtiyacınız olacak. Bunun için gecikmeden doğum çantanızı hazırlamalısınız....

Sayfayı Paylaş