Tatlı elma yağının faydaları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Tatlı elma yağının faydaları
tatlı elma yağı tatlı elma yağı faydaları yağının faydaları yağının bebeklerde kullanımı
Tatlı elma yağının sağlığa birçok faydası vardır.Bakalım hangi rahatsızlıklar ve hastalıklar için tatlı elma yağı öneriliyor
elma-sirkesi-2315.jpg

Gaz söktürücü, ter kesici, idrar arttırıcı etkilerinin olduğu özelliklere sahiptir. Bebeklerde gaz sıkıntılarında hafifleticidir.Bronşit,astım, adet düzensizliğinde yardımcı. Sivilceli ciltlerin bakımında destekleyicidir.

tatli elma yagi

merhaba , ben levent , isitmesiz ve konusmasiz , turkcem duzensiz kusura bakmayin , tatli elma yagi aldim , belki tatli sekeri sandim , once bilmem icin arastirdim gaz sokturucu diye yaziyi okudum , bir bardak suya kac damla? yemekten once? sonrasi ? ne yapabilirim ? karnim balon gibi bu gaz bir yildir bundan sikayetciyim , bilgi bekliyorum cok tesekkurler

merhaba levent, rezene çayı da gaza çok iyi geliyor diye biliyorum. ama ben gaz şikayetimden tamamen kurtulmak için bir kaç gün üst üste sadece taze sıkılmış meyve-sebze suyu ve çorba gibi sıvı besinleri tükettim. sonra da sebze meyve ağırlıklı beslenmeye dikkat ettim. tabi yine sıvıları çok tüketerek. umarım yardımcı olur sana yazdıklarım :)

5 yaşında bir çocuğum var bronşit tedavisi görüyor ve zaman zaman çok öksürüyor eğer hastalığı bitkisel olarak iyileştiğini bilen varsa cevap verirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler..

Geri