gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Tatlı elma yağının faydaları

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tatlı elma yağı tatlı elma yağı faydaları yağının faydaları yağının bebeklerde kullanımı Tatlı elma yağının sağlığa birçok faydası vardır.Bakalım hangi rahatsızlıklar ve hastalıklar için tatlı elma yağı öneriliyor [​IMG]
    Gaz söktürücü, ter kesici, idrar arttırıcı etkilerinin olduğu özelliklere sahiptir. Bebeklerde gaz sıkıntılarında hafifleticidir.Bronşit,astım, adet düzensizliğinde yardımcı. Sivilceli ciltlerin bakımında destekleyicidir.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bebeklerde gaz sıkıntılarında da iyimiş bilmiyordum

3. tatli elma yagi

merhaba , ben levent , isitmesiz ve konusmasiz , turkcem duzensiz kusura bakmayin , tatli elma yagi aldim , belki tatli sekeri sandim , once bilmem icin arastirdim gaz sokturucu diye yaziyi okudum , bir bardak suya kac damla? yemekten once? sonrasi ? ne yapabilirim ? karnim balon gibi bu gaz bir yildir bundan sikayetciyim , bilgi bekliyorum cok tesekkurler

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba levent, rezene çayı da gaza çok iyi geliyor diye biliyorum. ama ben gaz şikayetimden tamamen kurtulmak için bir kaç gün üst üste sadece taze sıkılmış meyve-sebze suyu ve çorba gibi sıvı besinleri tükettim. sonra da sebze meyve ağırlıklı beslenmeye dikkat ettim. tabi yine sıvıları çok tüketerek. umarım yardımcı olur sana yazdıklarım :)

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

5 yaşında bir çocuğum var bronşit tedavisi görüyor ve zaman zaman çok öksürüyor eğer hastalığı bitkisel olarak iyileştiğini bilen varsa cevap verirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler..

Tatlı elma yağının faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elma suyunun kalbe faydaları

Elma suyunun kalbe faydaları

elma suyunun faydaları bebeklerde elma suyunun faydaları quercetin elmanın kalbe faydası limonun kalbe faydası Doğadan gelen şifa olarak birçok meyve ve sebzenin insan sağlığına olumlu etkileri vardır bunlardan biri olan elma meyvesinin suyunun kalbe birçok faydası olduğu konusunda uzmanlar aynı görüşte birleşiyorlar bakın elma suyunun kalbe faydaları nelermiş? Uzmanlar elma ve elma suyunun...
  2. Elma yağının faydaları ve kullanımı

Elma yağının faydaları ve kullanımı

tatlı elma yağının faydaları elma yağının faydaları acı yağı bebeklerde nasıl kullanılır bebeklerde kullanımı tatlı yağı nasıl kullanılır Cildimiz ve sağlığımız için oldukça faydalı olan elmanın yağınında ne kadar faydalı olduğunu biliyormuydunuz? İşte elma yağının faydaları ve kullanımı Anadolu adaçayı (Salvia Triloba L.) türünün yapraklı ve çiçekli dallarından su buharı distilasyonu ile elde...
  3. Elma Kurusunun Faydaları

Elma Kurusunun Faydaları

elma kurusu faydaları elma kurusunun faydaları kurusu Elmanın faydaları saymakla bitmez uzmanlar özellikle meyve olarak elmayı sıksık tüketmemiz konusunda bizleri uyarıyor.Ben sizlere elmanın kurusu hakkında bazı bilgileri aktarmak istiyorum.Elma kurusu ve faydalarını merak edenler için gerekli bilgileri aktarıyorum. Besin değeri dışında nefes darlığı ve kalp hastalıklarına karşı koruyucudur....
  4. elma sirkesini cilde faydaları!!

elma sirkesini cilde faydaları!!

elma sirkesinin cilde faydaları,elma sirkesi,elma sirkesinin yararları,elma sirkesinin yapılışı,elma sirkesinin yapımı Elma Sirkesi ve Faydaları Elma sirkesinin kullanıldığı alanlar saymakla bitmez. Doğanın bize sunduğu mucize sayesinde vücudumuzda nasıl etki ettiği ve ne gibi rahatsızlıklara faydalı geldiğini gelin bir bakalım. Kepeksiz saçlar İçin: Banyodan çıktıktan sonra son kez...
  5. Elmanın faydaları

Elmanın faydaları

Bitki ozellikleri dunyamizda 5000 den fazla turu olan elma hakkinda her hangi bir tanimlamaya hic gerek yok.Damak tadiniza uygun elma urununu sece bilirsiniz.Bilesim;Su orani 85% Seker 12% Petkin Organik asitler Soda Fosfor tanen vitamin A B1 B2 C E PP. Kullanim alanlari ve bicimleri.Elma icerdiyi organik asitler soda ve fosforun yardimi ile beyni karaciyeri mideyi cok olumlu etkiler.Kullanim...

Sayfayı Paylaş