gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tatlı Sandviç Tarifi

Konu, 'Sandviç - Kanepeler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tatlı sandviç, tarifi, malzemeleri, yapılışı, reçetesi, ile ilgili bilgiler burada melekler

Canınız tatlı birşeyler mi çekti? Ya da ani misafiriniz geldi, çayın yanına tatlı birşeyiniz yok!
    Şimdi vereceğimiz tarif hem pratik, hem deçok leziz melekler :)

Malzemeler

2 Su bardağı ılık su
    1 Su bardağı sıvı yağ
    1 Tatlı kaşığı tuz
    1 Yemek kaşığı şeker
    1 Paket instant maya
    Yeteri kadar un
    İçi için,
    1 kase kayısı marmelatı
    Yarım Çay bardağı dövülmüş ceviz
    1 Tatlı kaşığı tarçın

Kahvaltılık Tatlı Sandviç Hazırlanışı

Tüm malzemeyi derin bir kaba alıp aldığı kadar un ile orta sertlikte hamur elde edin.
    Üstünü temiz bir bezle örtüp yaklaşık bir saat mayalanması için bekletin.
    Mayalandıktan sonra ceviz büyüklüğünde parçalar koparıp elinizle yuvarlayın.
    Yağlı kâğıt serilmiş fırın tepsisine dizin.
    185 derecelik fırında 30-35 dakika pişirin.
    Fırından çıkarıp soğuttuktan sonra yuvarlakları ortadan ikiye kesin.
    Marmelatı bir kâseye alıp üzerine ceviz ve tarçını ekleyip karıştırın.
    Kestiğiniz yuvarlakların içine bu karışımdan sürüp diğer yarısını üzerine kapatın.

Tatlı Sandviç Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tatlı Sandviç tarifi resimli olursa iyi olur.

Tatlı Sandviç tarifi resimli olursa iyi olur.

Ramazan ayında ben acayip tatlı yiyorum ya melekler, bir yerden duydum ama tarifi yok bende Tatlı sandeviç tarifi varmı resimli de olur resimsizde hiç farketmiyor tarifi verin yeterli.
  2. Kuruyemişli Tatlı Tarifi Resimli

Kuruyemişli Tatlı Tarifi Resimli

Kuruyemişli Tatlı Tarifi Resimli - Merhaba hanımlar sizden Kuruyemişli Tatlı Tarifi istiyorum resmide olursa iyi olur.
  3. Sucuklu Jambonlu Sandviç Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Sucuklu Jambonlu Sandviç Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Sucuklu Jambonlu Sandviç Tarifi istiyorum aranızda Sucuklu Jambonlu Sandviç yapılışını bilen var ise lütfen bana da tarifini versin.
  4. İşte Meleklerim Dr.Gürkan Kubilay'dan Zayıflatan Sandviç Tarifi....

İşte Meleklerim Dr.Gürkan Kubilay'dan Zayıflatan Sandviç Tarifi....

Kilo Verdiren Sandviç Dr. Gürkan Kubilay'dan Zayıflatan Sandviç Tarifi İşte zayıflarken aç kalmaya son ..Dr Gürkan Kubilay sizler için nefis hemde yerken zayıflayabileceğiniz bir sandvic tarifi verdi...Bakalım sandvicimizin içinde neler varmış.... Malzemeler 250gr kemiksiz ve derisiz pişmiş tavukgöğsü 1 su bardağı ince dilimlenmiş kereviz 1 fincan kesilmiş çekirdeksiz kırmızı ya da...
  5. Kilo Aldırmayan Tatlı Tarifleri

Kilo Aldırmayan Tatlı Tarifleri

bu konu kilo aldırmayan tatlı tariflerine yer vermektedir. Millet olarak tatlılara epey bir düşkünlüğümüz var. Özellikle Osmanlı mutfağından bugüne kadar gelen tatlılar ve günümüzün tatlıları farklı damak zevkleri ile cezbediyor. Kilo aldırdıkları için çoğu kişi o çok sevdikleri tatlılardan uzak durmak zorunda kalıyor. Oysa Ender Saraç, kilo aldırmayan masum tatlıların da olduğunu ve bu...

Sayfayı Paylaş