gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tc.Kimlik Numarası İle Askerlik Sorgulama

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

askerlik sorgulama askerlik sorgulama, tc kimlik no ile, nasıl olur, ne yapmak lazım, nerede, ile ilgili bilgiler burada melekler

Askere gidecek yakını olan melekler için tc kimlik numarası ile askerlik sorgulamaktan bahsedeceğiz melekler :)

Size en yakın PTT şubesine gidip 1 TL karşılığı e-devlet şifresi alın ve BURAYA tıklayarak ,pek çok işleminizi halledeceğiniz e-devlet hizmetine TC kimlik numaranız ile girerek işlemlerinizi yapın. Ayrıca gerekli bilgilere ulaşmak için de BURAYA tıklayın.

2. FURKAN YAREN

FURKAN YAREN Forum Okuru

askere ne zaman gideceyim.
    Devrekaybı olduğum için hangi tarihten itibaren askere alınacağım.

3. hakan

hakan Forum Okuru

askere ne zaman gidecegim daha muayene felan gelmedi. bu yeni sistemden nasıl ögrenebilirim

4. kadir idik

kadir idik Forum Okuru

askerligimi nerede yapacagım

5. 57.alay

57.alay Forum Okuru

yha ben dynmom bu acıya yeter sılah tutmak kan görmek yknda şehitim

6. şükrü

şükrü Forum Okuru

askerliğimi nerde yapacağım

7. ercan aydeniz

ercan aydeniz Forum Okuru

askerlik yerimi öğrenmek istiyorum

8. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Askerlik yerlerinizi herhangi bir internet sitesi üzerinden sorgulayamazsınız. Askerlik şubesine gitmeden size kimse bilgi veremez.

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben 1993 doğumluyum askerlik yerim nasıl ve ne zaman belli olacak çok merak ediyorum lütfen bana bilgi verin lütfen lütfen lütfen

11. başkentlyy ümiit

başkentlyy ümiit Forum Okuru

dikkat le okuyun

bakın arkadaşlar 2013 kanunlarına qöre evlere artık eskisi qibi muayene kaqıdı qelmiyo internette asal.gov dan takip edin.eqerki 93 lü iseniz qeç bile kaldınız biran önce qidin sorun ben muayenemi 2 ay önce oldum silüs kaqıdı bekliyorum.hepiinize hayırlı teskereler şimdide :)

12. orhan çiçek

orhan çiçek Forum Okuru

benim askerlik nereye düşerim

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yok

kardes acele sekılde subene git bende 93 lyum para cezası ödemek zorunda kalıyorun bende 2 ay gec gittim bide geç gidince cok uğrastırıolar

14. acemi KOMUTAN

acemi KOMUTAN Forum Okuru

Hekese hayırlı şafaklar....

Tc.Kimlik Numarası İle Askerlik Sorgulama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Askerlik sorgulama tc kimlik no ile

Askerlik sorgulama tc kimlik no ile

ARkadaşlarım tc kimlik numaram ile askerlik sorgulaması yapmak istiyorum ama tam olarak hangi linkten olduğu hususunu bilmiyorum. Bana yardım edin lütfen.
  2. TC Kimlik Numarası İle Mahkeme Dosya Sorgulama

TC Kimlik Numarası İle Mahkeme Dosya Sorgulama

Mahkeme Dosya Sorgulama Tc İle Tc İle Mahkeme Dosya Sorgulama Sevgili melekler, postaneden alacağınız e-devlet şifrenizle aşağıda verdiğimiz linkten tc kimlik numaranız ve şifrenizle davalarınızı takip edebilirsiniz :) DAVA DOSYASI SORGULAMA iÇİN TIKLAYIN
  3. TC Kimlik Numarası İle Engelli Maaşı Sorgulama Linki Burada

TC Kimlik Numarası İle Engelli Maaşı Sorgulama Linki Burada

Bu konu; TC kimlik numarası ile engelli maaşı sorgulama linki ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, devlet engelli ve mağdur vatandaşlara 2022 sayılı kanun gereğince 3 aylık maaş bağlıyor. Eğer siz de bu sınıfa giriyorsanız ve ya da bir yakınınız için bu maaşın bağlanmasını bekliyorsanız, aşağıda verdiğimiz linkten maaşla ilgili sorgulamayı TC kimlik numarası yardımıyla...
  4. E devlet şifresi ile askerlik durum belgesi sorgulama

E devlet şifresi ile askerlik durum belgesi sorgulama

E devlet şifresi ile askerlik durum terhis belgesi sorgulama alma 2013 2014 yeni e devlet ile sorgulama Daha önceden kardeş sitemiz edevletilesorgulama.com adresinde BURADAKİ linkten sizlere e devlet askerlik durum belgesi sorgulama olayını anlatmış, sistemde henüz aktive edilmediğini ve bu durum belgelerinin ilgili askerlik şubelerine gidilerek ancak alınabileceğinden bahsetmiştik. Şimdi...
  5. İsimle askerlik muayenesi sorgulama

İsimle askerlik muayenesi sorgulama

İsimle askerlik muayenesi sorgulama Acemi birliği celp yeri nereye düştüğünü öğrenme işlemleri Her Türk genci öyle yada böyle bir gün askere gidiyor. Tabiki sağlık sıkıntıları yada çürük alacak bir sorununuz yok ise. Sizler askere gidecekler bu aralar şanslısınız zira yıl bayında askerlik 12 aya düşüyor. Askerliğini uzun yıllar önce yerine getirmiş birisi olarak her günün ne kadar önemli...

Sayfayı Paylaş