gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Telefonunuz Suya Düşerse Ne Yapmalısınız?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cep telefonu suya düştü ne yapmalıyım, cep telefonu suya düşerse, cep telefonu suya düşünce ne yapmalı
    Sevgili melekler, pek çoğumuzun başına gelen ya da etrafımızdan mutlaka duyduğumuz kazalardan biri cep telefonunun suya düşmesidir. Yazın yazlık mekanlarda ya da sahilde, bir an yanımızdan ayırmadığımız için denizde dahi başımıza gelebilecek olan bu olayda yapmamız gerekenleri bilirsek, bazen telefonumuzu dahi kurtarma şansımız olur. Şimdi aşağıda makalede paylaştığımız bilgileri dikkatlice okuyun ve aklınızın bir köşesine yazın...

telefon-suya-düşerse.jpg

ÖzGüL bunu beğendi.
  2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    ayyy tuvalete düşerse alma çek şifonu üstüne hahaha

3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    pirinç çok işe yarıyo bide ben düşürdüm bide gittim fön makınesının sıcak yerıyle kurutmaya çalışıyomuşum iyce ıslandı hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bu olaydan çok muzdarip olduk biz de. Bizdeki vakalar hayli ilginç, bir adet tuvalete, bir adet denize, bir adet de pudingin içine düşmüş telefonumuz var hahaha

5. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    hadi tuvaleti anlarım konuşurken girmiş olabilirsin :) hadi pudingide anlayalım yerken telefon pudınge dayanamadı atladı :) arkadaşım denızedemı telefonle giriyosunuz hahaha alooo kapat ben seni sonra arıcam şuan yüzüyom :)

TİTAN bunu beğendi.
  6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Olaylara karışan hiçbir tlf bana ait değil :D:D
    Haa bir tane de havuza düşmüştü hahaha

Telefonunuz Suya Düşerse Ne Yapmalısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küfre düşersek ne yapmalıyız

Küfre düşersek ne yapmalıyız

Küfre düşen ne yapmalı? Sual: Bilip bilmeden çok söz söylüyor, doğru yanlış çok iş yapıyoruz Farkında olmadan küfre düşmüşsek ne yapmamız lazımdır? CEVAP İslam âlimleri buyuruyor ki: Her Müslümanın Allahü teâlânın emirlerine uyması, yasak ettiği şeylerden kaçması gerekir İbadetleri yapmaya, haramlardan sakınmaya önem vermeyenin imanı gider, kâfir olur Kâfir olarak ölen kimse, ahirette sonsuz...
  2. Suya Düşen Telefona Ne Yapmak Gerekir ?

Suya Düşen Telefona Ne Yapmak Gerekir ?

suya düşen telefon, ne yapmak gerekir, temizlemek, tamiri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. elinizden hüç düşmeyen sizinle yatan sizinle kalkan ve onsuz yapamadığınız telefonunuz suya düştü peki bu durumda ne yapacağınızı biliyormusunuz melekler ? Herkesin yaptığı gibi telefonu kurutmak için kesinlikle saç kurutma makinesi kullanmayın. Ehow isimli internet sitesinde...
  3. Telefonunuz Suya Düşerse Ne Yapacaksınız ?

Telefonunuz Suya Düşerse Ne Yapacaksınız ?

Bu konu; cep telefonu suya düşerse yapılacaklar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, zaman zaman sakarlığımız tutar ve olmayacak şeyler oluverir. Bu olaylardan biri de önemli bilgilerle dolu cep telefonumuzun başına gelecek herhangi bir olaydır. İçinde tüm telefon numaralarımızın, notlarımızın, mesajlarımızın bulunduğu cep telefonumuz suya düşerse ne yapacağız ? Telefonunuz...
  4. acil telefonum suya düştü ne yapmalıyım

acil telefonum suya düştü ne yapmalıyım

Ya kızlar telimi banyoda ki su kovasının içine düşürdüm, hemen çıkardım, pilini falan söktüm ama daha ne yapmalıyım :S
  5. Karda Düşerseniz Ne Yapmalısınız?

Karda Düşerseniz Ne Yapmalısınız?

karda kayıp düşenler, karda düşenler, karda yürümek Sevgili melekler, kar tüm ülkeyi etkisi altına aldı. Meteorolojiden gelen bilgilere göre bu hafta kar düşmeyen il kalmayacakmış. Hal böyle olunca her kış tvde izlediğimiz karda düşme görüntülerine de yenileri ekleniyor. Kahkahalarla güldüğümüz ancak aslında son derece tehlikeli olan karda düşme olaylarında nasıl davranmamız gerektiği...

Sayfayı Paylaş