gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 2)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

resimdeki gözyaşları akor teoman resimdeki gözyaşları akor birgün belki hayattan bir gün belki hayattan bir gün notaları
    C#m
    Birgün belki hayattan,
    F#m
    Geçmisteki günlerden
    D#
    Bir teselli ararsin,
    G#
    Bak o zaman resmime,

C#m
    Benden sana son kalan,
    F#m
    Bir küçük resim simdi,
    D#
    Cevap veremez ama,
    G#
    Aglar yalnizligina.

F#m C#m
    Ve iste arda kalan
    G# C#m-C#
    Bir avuç ani simdi,
    F#m C#m
    Koyup da bir basima,
    G# C#m
    Birakip gittin sen beni.

F#m C#m
    Sen yalniz degilsin,
    G# C#m-C#
    Biliyorum, nerdesin.
    F#m C#m
    Bu çok üzerdi beni,
    G# C#m
    Yasasaydim da görseydim.

by(cT)

Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 2) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Zanparanının Ölümü 2

Teoman - Zanparanının Ölümü 2

Galiba kendinizi pek enteresan sanıyorsunuz Büyümeyen adam sendromu bu, ama yaşlanıyorsunuz Küstah taklidi yapan erkekler familyasından Milyarlarca zavallı adam midemi kaldıran Ya siz hala bıkmadınız mı hiç kendinizden ? Evinden uzak yalnız kovboy triplerinizden ? Hadi gelin uyuyun koynumda eğer çok isterseniz Ben uyanmadan giderseniz beni memnun edersiniz Pardon ama herhalde bizim de bir...
  2. Teoman - Bir Damla Gözyaşı

Teoman - Bir Damla Gözyaşı

tüm kaybolanlar kaybolmuşlara rastlarsa zamanın birinde tek bir damla gözyaşım göle düşerse ellerimden kayıp gidince bir uyansam, uyansam, uyansam uykumdan bir damla gözyaşı bir damla var elimde bir damla gözyaşı bir damla ellerimde sonunda görürüz belki sen de ben de uçsuz bucaksızız bu yalnız şehirde yaşam sevincin duruyor mu hala içinde sustun konuşmadın sözcükler bitince bir...
  3. Teoman - Bir damla gözyaşı

Teoman - Bir damla gözyaşı

Dm Am Dm Tüm kaybolanlar kaybolmuslara rastlarsa zamanın birinde Am Dm Tek bir damla gözyasım göle düserse ellerimden kayıp gidince C Dm C A Bir uyansam uyansam uyansam uykumdan Dm C B A Dm C Bir damla gözyası bir damala var elimde bir damal gözyası B A Bir damla ellerimde Dm Am Sonunda görürüz belki sende ,bende ucsuz bucaksızız Dm Bu yalnız sehirde,yasam sevincin duruyor mu?hala icinde...
  4. Teoman - Bir Damla Gözyaşı - TAB (versiyon 1)

Teoman - Bir Damla Gözyaşı - TAB (versiyon 1)

e-2-1h2-2-4----2-1h2-2-4----1---1-------2---9-7-6-7- B----------------------------2---2------------------ G-----------------------------2---2----------------- D--------------------------------------------------- A--------------------------------------------------- E--------------------------------------------------- Ana riff... e-13-14-13-14-13---14-16-14-16-14---13-14-13-14-13--10-11-10...
  5. Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

e|------------------------------------------------------| B|------------------------------------------------------| G|--2-2-4-0 0 0 ----------------------------------------| D|--------------4--5------------------------------------| 2x A|------------------------------------------------------| E|------------------------------------------------------|...

Sayfayı Paylaş