gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tırnaklarınız Ojeden Sarardıysa Limon Mucizesi!

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ojeden sararan tırnaklar, tırnaklarınız sarardıysa, sararmış tırnaklar

Sevgili melekler, günümüz kadının sık sık kullandığı ojeler ne yazıkki tırnakları havasız bırakarak sarartıyor. Sık sık değiştirilse ojenin sararttığı tırnaklar da sağlıksız bir görünüm veriyor. Bunlardan kurtulmak için pahalı kozmetikler kullanmak istemiyorsanız, tırnaklarınızı beyazlatmanız için size limon tavsiye edebiliriz!..

sararmış-tırnak.JPG

*Ortadan ikiye kestiğiniz limonun içine tırnaklarınızı yerleştirip birkaç dakika bekletin.
    *Bir bardak ılık suya birkaç damla limon damlatıp 15 dakika ellerinizi içinde bekletin.
    *1 bardak ılık suya, 10 damlaya kadar limon, ve yarım tatlı kaşığı kapartma tozu koyup birkaç dakika tırnaklarınızı içinde tutup temizleyin.
    Limonda bulunan doğal asit, tırnaklarınızın beyazlamasında yardımcı olacaktır. Aynı zamanda; limon suyu ve bir miktar beyazlatıcı gücü olan diş macununu karıştırıp, bu karışımla tırnaklarınızı dişlerinizi fırçalar gibi fırçaladığınızda, daha beyaz tırnaklara sahip olduğunuzu göreceksiniz..

Tırnaklarınız Ojeden Sarardıysa Limon Mucizesi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Limon suyu ve sarımsaK mucizesi

Limon suyu ve sarımsaK mucizesi

hamilelikte sarımsak yemek hamilelikte sarımsak hamileyken yemek gebelikte zararlımı Limon suyu ve Sarımsak mucizesi 2 Litre limon suyu, 40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak, ağzı sıkı Kapanan koyu renkli veya üzeri kağıtla kapatılmış bir kavanoz lazım. Limonların suyunu iyice sıkıp kavanoza doldurunuz, soyulmuş 40 diş orta Boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp kavanozun...
  2. sarımsak ve limon mucizesi

sarımsak ve limon mucizesi

sarımsak ve limon mucizesi 2 Litre limon suyu, 40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak, ağzı sıkı Kapanan koyu renkli veya üzeri kağıtla kapatılmış bir kavanoz lazım. Limonların suyunu iyice sıkıp kavanoza doldurunuz, soyulmuş 40 diş orta Boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp kavanozun kapağını kapatıyoruz, 25 gün boyunca normal ılık bir yerde saklanıp her gün çalkanacak,...
  3. limon, elma ve maydonoz mucizesi...

limon, elma ve maydonoz mucizesi...

elma limon maydanoz maydonoz elma limon maydonoz merhaba melekler...geçen gün bir zayıflama tarifi duydum ve ne kaybederimki diyerekten denedim.ben faydasını gördüm umarım sizlerde faydasını görürsünüz. tarif şöyle - 4 elma - 4 limon - 2 demet maydonoz - 4 litre su elmaları, limonları 4'e bölerek düdüklüye koyuyorsunuz.maydonozları ve 4 litre suyuda ilave edip 15-20 dakika...
  4. Limon suyu ve Sarmısak mucizesi

Limon suyu ve Sarmısak mucizesi

sarımsak,sarımsağın faydaları,sarmısak faydaları,limon suyunun faydaları,limon sarımsak LİMON SUYU VE SARIMSAK MUCİZESİ BUNU YILDA BİR KEZ MUTLAKA YAPIN Özellikle Rus doktorların tavsiye ettiği kalp ve... damar hastalıkları reçetesi mucizevi sonuçlar veriyor. Bitkilerle doğal tedavi yöntemine son derece önem veren Rus tıp dünyası, bu formülü yüzlerce yıldır kullanıyor ve son derece başarılı...
  5. KaNSeR İçİn LiMoN MuCiZeSi...

KaNSeR İçİn LiMoN MuCiZeSi...

Arkadaşlar tesadüfen okuduüum bir yazıyı sizlerlede paylaşmak istedim.sizde okuyun bilgilenin aklınızda bulunsun Tıpta son yenilik, kansere karşı etkili! Dikkatle okuyun ve kararı siz verin!!! Limon, kanser hücrelerini öldüren mucizevi bir mahsul. Kemoterapiden 10,000 kat daha güçlü!!! Neden biz bunları bilmiyoruz? Çünkü bazı laboratuarlarda üretilen sentetik ilaçlarla birileri çok...

Sayfayı Paylaş