gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Titanik Müzik Notaları Flüt

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Titanik Müziği Flüt Notaları titanik müzik notaları flüt

Bir misafirimizin sorusu üzerine bu konuyu açıyor ve Titanik film müziğinin flüt notalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

do - do -do -do -si- do- do-si-do-re–mi-re-do-do-do-do-si-do-do-sol-do-re-sol-sol-fa-mi-re-mi-fa-mi-re-do-si-do-do-si-do-re-mi-re-do

2. murathan 99mel

murathan 99mel Forum Okuru

bn kendim bulum şöle do-re-mi-mi-mi-re-do-re-sol-mi-sol-la-la-sol-mi-fa-mi-re-do

Titanik Müzik Notaları Flüt konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Titanik Film Müziği Notaları

Titanik Film Müziği Notaları

titanik, film müziği, notaları, nedir, nelrdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Titanik filminin unutulmaz parçası, Celine Dion'un seslendirdiği ''My heart will go on'' 'un notalarını veriyoruz melekler....:hıms:
  2. Flüt İçin Şarkı Notaları

Flüt İçin Şarkı Notaları

flüt ile çalınan şarkı notaları flüt şarkı notaları flüt notaları Müziksever meleklerimize ve sayın misafirlerimize flütle kolayca çalabilecekleri bazı basit şarkıların notalarını veriyoruz melekler :) SAMANYOLU do-re-do-si-do-si-do-la-si-la-si-sol (sol-la-si) (sol-fa-mi) sol la sol fa mi do re do si sol la si la si sol fa mi do re do si la sol fa mi do re do si sol la si lan si sol fa...
  3. Titanik Film Müziğinin Keman Notaları

Titanik Film Müziğinin Keman Notaları

Titanic Şarkı Notaları Titanic Film Müziği Notaları İşte hafızalarımıza yer eden ünlü Oscarlı film Titanik'in film müziğinin keman notaları melekler :)
  4. Dizi ve Film müzikleri flüt notaları istiyorum sizden

Dizi ve Film müzikleri flüt notaları istiyorum sizden

Merhaba kızlar sizden Dizi ve Film müzikleri flüt notaları istiyorum eski dizilerde olabilir mesela biten ve benim de çok severek izlediğim elveda Rumeli dizisinin müziği gibi:) Bu arada birden çok nota istiyorum:)
  5. Sevilen Dizilerin ve Filmlerin Müziklerinin Flüt Notaları

Sevilen Dizilerin ve Filmlerin Müziklerinin Flüt Notaları

dizi ve film müzikleri flüt notaları dizi ve film müzikleri Sevgili melekler, özellikle dizi filmler hayatımızda büyük ve önemli bir yer teşkil ediyor. Neredeyse onlarla yatıp onlarla kalkıyoruz :) Bu derece reyting alan programlar için de yapımcılar gece gündüz çalışıyorlar. Oyuncularından çekim yerlerine, müzklerine kadar titizlikle çalışıyorlar. Kulağımızda yer eden müzikler ise bazen...

Sayfayı Paylaş