Ton balıklı mayonezli makarna nasıl yapılır deneyen var mı?

• Konbuyu başlatan İremkoglu
  • Başlangıç tarihi
İ

İremkoglu

Forum Okuru
Ton balıklı mayonezli makarna nasıl yapılır deneyen var mı?

Ton balıklı mayonezli makarna melek kadınlar kulübü ton balıklı mayonezli makarna salatası forum'da.​

Kızlar evde ton balığı var acaba ton balığı ile makarna yapabilir miyim? Güzel denenmiş bir tarifi olan var mı? Ton balıklı mayonezli makarna güzel bir tarif var mı? Çocuklar da severek yerler diye düşünüyorum. Hatta salata da yapanlar var galiba nasıl yapılıyor acaba? Ama ton balıklı mayonezli makarna tarifi verirseniz de olur yalnız.

Merhabalar
Hem lezzetli hem kolay hazırlanan ton balıklı mayonezli makarna herkesin seveceği bir lezzet olacak. Size bir tarif verebilirim dilerseniz ton balıklı mayonezli makarna tarifi olarak aşağıya.

"Ton balıklı mayonezli makarna tarifi"​

• Makarna tercihen uzun boru makarna olabilir
  • Sıvıyağ
  • Mayonez
  • Ton balığı konserve
  • Tuz
Öncelikle makarna haşlanır. Daha sonra makarna süzülür ayrı bir kaba alın. Bir tavaya siviyag ekleyin üzerine ton balığını ekleyin biraz harmanlayın içine dilediğiniz baharatları ekleyin. Bunu makarna ile harmanlayın biraz ılık olunca mayonezleyin afiyetle yiyebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki linkten "fesleğenli Makarna sosu" konusunu da inceleyebilirsiniz.

Oooo denemem mi denerim tabiki de mayonezli ketçaplı hepsi güzel oluylor. Makarnayı normal yapıyorum üstüne ton balıklarını atıyorum misler gibi gidiyor isteğe göre biraz baharat serp üstüne ohh miss :) Canım çekti şimdi hahaha

Geri