gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Topuklu Ayakkabıyla Rahat Yürüyebilmenin Püf Noktaları!

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

topuklu ayakkabıyla nasıl yürünür, topuklu ayakkabıyla yürümek, topuklu ayakkabıyla yürüyemiyorum
    Sevgili melekler, evet, topuklu ayakkabılar kadınları daha zarif gösterir ama yürümeyi bilene :) Zira 14 pontluk topuklu ayakkabıyı giyip, her an düşecekmiş gibi yalpaya yalpaya yürüyüp de bunu etrafa çaktırmadıklarını sanan kadınlara sizler de rastlamışsınızdır. İyisi mi alışkın değilsek, topuklu ayakkabı giymeden önce evde test yürüyüşü yapmak. Bunun yanında topuklu ayakkabıyla nasıl yürüneceği hakkında bilgi sahibi olmak. Buyrun, bilmiyorsanız siz de öğrenin.. :)

topuklu.jpg

2. Mimotus

Mimotus Forum Okuru

Topuklu ayakkabılara hastayım Mstar'da bile heeer kombinim de kullanıyorum.

Topuklu Ayakkabıyla Rahat Yürüyebilmenin Püf Noktaları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. püf noktaları

püf noktaları

Buzdolabınız bozuldu, ya da artık boş yer yok. Temiz bir kovayı musluk suyu ile doldurun. İçine bir çorba kaşığı sofra tuzu atın. Şişeleri daldırın. Yeterince soğuyacaktır. Et suyunu dolaba kaldırmadan önce çabuk soğutmak için, kemik kazanını bir evyeye oturtun, kazanın çevresine soğuk su tutarak et suyunu soğutun. Değersiz olarak gördüğünüz limon kabuklarını güneşli bir yere koyup...
  2. Püf Noktaları

Püf Noktaları

Elinin mürekkebiyle kadın işine soyunan, kısaca yalnız yaşayan erkeklere beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için yemek yapmayı öğreten birkaç bilgi : Yemekleri daima tencerenin içinden yiyin. Böylelikle tabak kirletmemiş olursunuz asla sade pilav yapmayın. Domatesli pilav yaptığınızda altını tuttursanız bile renginden anlaşılmaz... Soğanlı bir yemek yapacaksanız asla soğana dokunmayın....
  3. topuklu ayakkabı

topuklu ayakkabı

size çokk değişik bir kaç ayakkabı sunuyorum
  4. En Rahat Topuklu Ayakkabı Adidas'tan

En Rahat Topuklu Ayakkabı Adidas'tan

rahat topuklu ayakkabı modelleri en rahat topuklu ayakkabı markası adidas markası en Açıkca söylemek gerekirse ben hiç beğenmedim ama mutlaka beğenenler çıkacaktır... Dünyaca ünlü Japon tasarımcı Yohji Yamamoto’nun yeni hazırlamış olduğu koleksiyonda, “adidas Y-3 Torsion” adını verdiği bu topuklu ayakkabılardan bulunuyor 430$’a satılan bu ayakkabılarda tabiki rahatlık ön planda...
  5. Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

Taşımasını bilen bayanı ***** ve alımlı gösterir. Benim genellikle tercihimdir. :) ah bir de ayakları hemencik yormasa:(

Sayfayı Paylaş