gebe
  1. tüp bebek

tüp bebek Forum Okuru

tüp bebek yaptıranların yorumları

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında tüp bebek tarafından paylaşıldı.

5 senelik evliyim bebeğimiz doğal yollardan ne yazıkki olmuyor artık tüp bebek yaptırarak anne olma şansını elde etmek istiyorum aranızda tüp bebek yaptıran varmı maliyeti ne kadar tüp bebek aşamaları tedavi süreci gibi bilgileri paylaşırsa sevinirim ha bu arada tüp bebek yaptırdıktan sonra ne yapmam gerekiyor bunların hepsini bilmek istiyorum şimdiden teşekkürler

tüp bebek yaptıranların yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşılama yaptıranların yorumları düşünceleri

Aşılama yaptıranların yorumları düşünceleri

Selam canlarım. Ben bugün itibari ile birinci aşılama yaptırıyorum. Yumurtaları uyaran ilaçta kullanıyorum. Haftaya da cuma gibi doktorum kontrol edecek bu iş acayip hoş ama ben bu hususta yardımcı olur musunuz ?
  2. 2013te istanbul anadolu yakasında tüp bebek yaptıran arkadaşlar..tavsiye lütfen

2013te istanbul anadolu yakasında tüp bebek yaptıran arkadaşlar..tavsiye lütfen

arkadaşlar bu sitede yeniyim ve bu sene tüp bebek tedavisi yaptıran yada şu anda tedavi görenlerin tavsiyelerini bekliyorum..istanbul anadolu yakasında özellikle...
  3. laminate vineer yaptıranların yorumları

laminate vineer yaptıranların yorumları

selam melekler diş sağlığına ve görünümüne oldukça önem veren biriyim geçenlerde laminate vineer diye bir yöntem duydum aranızda bu yöntemle diş yaptıran varsa olumlu olumsuz yorumlarını öğrenebilirmiyim
  4. 40 yaşında olup tüp bebek yaptıran varmı?

40 yaşında olup tüp bebek yaptıran varmı?

ileri yaşta tüp bebek tedavisi,ileri yaşta tüp bebek yöntemiyle anne olanlar,tüp bebek tedavisine ne kadar ara verilmeli,tüp bebek tedavisinde kaç ay ara verilmeli,ileri yaş ve tüp bebek tedavisi hakkında bilgiler Bir tüp bebek uygulamasından sonra gebelik elde edilememişse ortalama 2-3 ay ara verilerek tekrar yeni bir tüp bebek yapılabilir. Bu arada kadının bir iki kere adet görmesi...
  5. Yaş faktörü tüp bebek tedavisini etkilermi ?

Yaş faktörü tüp bebek tedavisini etkilermi ?

Başarılı bir gebelik için kadının yaşı önemli faktördür.Tüp bebek yöntemi kısırlık tedavisinde olumlu sonuçlar versede kadının yaşı bu başarıyı etkileyebiliyor.Yani her yaşta tüp bebek tedavisi aynı olumlu sonucu vermiyor.Peki ileri yaşta tüp bebek tedavisini olumsuz etkileyen faktörler nelerdir ? Tüm detayları yazımızın devamın da bulabilirsiniz.Öncesi ; Tüp bebek hakkında tüm merak...

Sayfayı Paylaş