gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

türbanlıı emo

Konu, 'Emo Özel Bölüm' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

türbanlıı Hey gidi günler hey, artık emo olayı türbanada bakmıyorlar arkadaşlarım. Mine kardeşimiz hem türbanlı hem emo ne diyelim. Hayırlı olsun diyelim. :) [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

sedef90 bunu beğendi.
  2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: türbanlıı emo
    En iyi halleri bu herhalde:D

3. =ZaMaN=

=ZaMaN= Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: türbanlıı emo

bunlar ne böle ya ben bunlara türbanlı denmesini kendime hakaret olarak görüorm bunların sadece kafalrında bi bez var!!! bu tiplerden ne köy ne kasaba olmaz!

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

..

bak şimdi bunu türbanlıdan saymak hata türban bağlama biçimi öle değil...
    bu sıkma baş yapmış kapalı genç kızlarımızın yeni trendi!!!

5. esecuzione

esecuzione Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 ve 3 hariç diğerlerinin emolukla alakası yok bnce

6. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    insanlara su ne bu ne gibi sorular sormak anlamsiz baskalarinin hayatlarini sorgulamak hic kimseye dùsmez yapan yapar yapmayan yapmaz geriye degil ileriye ilerlemek lazim

7. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    türbanlı emo :D adı bile komik.yazık ediyorlar gençler kendilerine

türbanlıı emo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emolar...

emolar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Emo Google

Emo Google

arkada$Lar ßu Linkte emo googLe var Emo Google @ SearchEmo.com $aka maka değiL gerçek eğer anasayfanız googLe nokta com değiLde emogoogLe.com oLmasını istiyorsanız yapmanız gereken tek $ey araçLar-seçenekLer-konum boşLuğuna ßu Linki yazmak ßiLmeyenLEr için söyLedim koLay qeLsin
  3. Emo Avatar

Emo Avatar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Emo Çantaları

Emo Çantaları

emo çantaları çanta sipariş et emolara uygun harika çantalar aslında ben de kullanabilirim sportif ve gençlere uygun. :D
  5. Emo Eldivenleri

Emo Eldivenleri

emo eldivenleri Emolarında elleri üşümesin şirin eldivenler (üstündeki resim hariç şirin :D)

Sayfayı Paylaş