gebe
  1. merve tezküser

merve tezküser Forum Okuru

tüylerden nasıl kurtulurum??

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında merve tezküser tarafından paylaşıldı.

kıllardan nasıl kurtulunur arkadaşlar yaz geliyor ve tüyler yine başımıza bela olmaya başladı.şöyle kalıcı,evde hazırlanabilecek bitkisel yöntemler bilen varsa yazsın lütfen.ben dolunaylı bir şeyler duydum ama ne kadar doğrudur bilmiyorum batıl inanç gibi bir şey deneyenler varsa bilgi verebilir mi

2. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    en kalıcısı lazer epilasyon diye biliyorum.biraz pahalı bir yöntem ama oldukça etkili.bi arkadaşım gidiyor we şuan hiç kalmadı desem yeridir.ama yazın yaptırırsan güneşlenmemen gerekiyor.yani sonbharda başlaman lazım...

3. merve tezküser

merve tezküser Forum Okuru

lazer epilasyonu düşünüyorum ama korkuyorumda çünkü herkeste aynı etkiyi bırakmıyormuş.hem geç kalmışım bu yıl için :(( ağdada çok acıtıyor!! lazee epilasyondan daha başka bir yol yok mu yaa?? :(

tüylerden nasıl kurtulurum?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aknelerden Nasıl Kurtulursunuz

Aknelerden Nasıl Kurtulursunuz

Akneleriniz güzelliğinizi lekeliyorsa, sorununuzun çözümü oldukça kolay.. Aknelerden kurtulmak için İhtiyacınız olan temizleyiciler, ıslak pamuk ve su.. İşte adım adım aknelere veda etme yolları.. İlk adım: Hayatınızda hiç sivilcelerinizi sıkmamış olabilir, sabun, diyet ve deterjan gibi etkenler akne oluşumunu tetikliyor olabilir. Bu nedenle bunları değiştirin ya da kullanım sonrası akne...
  2. Çatlaklardan Nasıl Kurtulurum Diyorsanız?

Çatlaklardan Nasıl Kurtulurum Diyorsanız?

çatlaklardan nasıl kurtulurum doğum çatlaklarından nasıl kurtulurum çatlaklardan kurtuluruz kurtulunur nasil Vücudunuzda oluşan çatlakları nasıl engelleyeceğinizi biliyor musunuz ? Uzmanlar, çatlakların büyüme çağındaki genç kızlarda, gebelerde ve kortizon tedavisi sonucunda ortaya çıkabileceğini belirtiyor. Vücut çatlaklarını tıpkı birer yara izi gibi değerlendirmek mümkün. Cilt...
  3. Nazif Kara Nasıl Kurtulur ?

Nazif Kara Nasıl Kurtulur ?

Bu konu; nazif karayı kurtaran delil hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Pazartesi gecelerinin vazgeçilmez disi haline gelen "Karadayı" enteresan konusuyla izleyiciyi çekmeye devam ediyor. Gelecek hafta 16.bölümü yayınlanacak olan dizide Mahir Kara bu kez babasını ipten döndürecek bir delil bulacak. İşte yeni bölümün konusu... Mahir Kara, Komiser Yasin'in...
  4. Gebelik Bulantılarından Nasıl Kurtulurum?

Gebelik Bulantılarından Nasıl Kurtulurum?

bu konu gebelik bulanlıtarından kurtulmanın yolları ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Gebe kaldıktan bir süre sonra hamilelik ile ilgili birçok belirtileri yaşamaya başlarsınız. Anne adaylarının en sık yaşadığı belirtilerin başında gelen gebelik bulantıları bazen anne adayına çok sıkıntılı zamanlar yaşatır ve beslenmesine etki eder. Uzman diyetisyen Işıl Sayın, gebelik bulantılarını...
  5. Doğum kilolarından nasıl kurtulurum?

Doğum kilolarından nasıl kurtulurum?

doğum kilosundan kurtaran öneriler,doğum sonrası fazla kilolar,doğumdan sonra fazla kilolardan nasıl kurtulurum,doğum sonrası kilo verme hakkında bilgiler Doğumdan sonrası emzirme dönemi çok önemlidir. Bebeğin beslenmesinin etkilenmemesi için anne sütünü azaltmayacak kaliteli bir beslenme planı uygulanmalıdır. Tahıl, süt, sebze, meyve ve et grubuna mutlaka yer verilmelidir. Üç ana öğün...

Sayfayı Paylaş