gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ü$üyorum....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] forumsaati.net

Ü$üyorum.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üye yorum

üye yorum

selam arkadaşlar yeni bi oyun oynayallımmı nedersini ben şimdi 3 üye ismi vercem sizde o üyeler hakkında yorum yazacaksınız başlıyorum 1hidoş 2 rüyam 3 almira hade başlayın bakalım
  2. Ü harfi..

Ü harfi..

Ü ÜLSER:Geniş anlamıyla deri ya da mukoza altı dokuları meydanda bırakan kronik yaralardır. ÜLSERATİF KOLİT:Kalın barsakla rektumun, kronik iltihabı ve ülserasyonudur. ÜREMİ:Kandaki üre oranının normalin üzerinde olması halidir. ÜRETER:Böbreklerle idrar torbasını birleştiren, idrarın torbaya ulaşımını sağlayan tüptür.Her iki tarafta birbirinden bağlantısız olarak bulunur. ÜRETRA:İdrarın...
  3. üye

üye

Bir derneğe yahut herhangi bir sosyal amaçlı kuruluşa üye olmak yardımlaşma ve dayanışmaya; gerek hayır üzerine gerek şer üzerine birliktelik sağlamaya, Kendiliğinden gelen üyelik hayra, Muhtarın yahut başka birinin azası olduğunu görmek, birine bir husuusta yardım ve destek veremeye delalet eder.
  4. ........ üyeyim

........ üyeyim

bacılarım bakıyorum da herkez bir yerlere üye facebook , twitter fln ama ben üye değilim siz nereye üyesiniz merak ettim:fırtına::pasi::pasi:
  5. yeni üye

yeni üye

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Nasılsınız

Sayfayı Paylaş