gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Uğur Dündar'dan Güldüren Fıkra bizde gülek

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Geçenlerde bir programa katılan Uğur Dündar bir fıkra anlatmış ve tüm izleyiciler herkes gülmekten çatlamış merak ettim acaba Uğur Dündar'ın anlattığı fıkra neydi yazar mısınız

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Uğur Dündar'dan Güldüren Fıkra

Uğur Dündar'ın Güldüren Fıkrası

Katıldığı bir programda fıkra anlatan Uğur Dündar yanında bulunanları gülmekten kırdı geçirdi.

İşte o fıkra:

Napolyon tekrar dünyaya gelmiş. Washington Beyaz Saray’a inmiş. Başkan Obama ile yemek yerken Obama’ya:

-Eğer benim elimde sizin sahip olduğunuz silahlar olsaydı ben Waterloo Savaşı’nı kesinlikle kaybetmezdim demiş.

Daha sonra Rusya Ziyaretine gidiyor. Kremlin sarayında Rusya Devlet Başkanı Putin’le yemek yerken Putin’e dönüp:

-Sayın Putin sizin elinizdeki güçlü bir istihbarat teşkilatı gizli servis bende olsaydı ben Waterloo Savaşı’nı kesinlikle kaybetmezdim demiş.

Sonra Türkiye’ye gelmiş. Recep Tayyip Erdoğan’la yemek yemişler yemekten sonra Tayyip Bey’e dönüp:

-Sayın Tayyip sizin elinizdeki mükemmel basın gibi bir basın bende olsaydı Waterloo Savaşı’nı kaybettiğimi kimse duymazdı demiş.

hahaha

Uğur Dündar'dan Güldüren Fıkra bizde gülek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fıkra

Fıkra

Rüyada fıkra anlattığınızı gördüyseniz, hayatı çok fazla ciddiye aldığınız anlamına gelir. Biraz rahat olup, hayatın tadını çıkarmanız gerekiyor.
  2. uğur

uğur

Uğur rüyaları olduğu gibi çıkar.Rüyada üzerinde ugur diye herhangi bir sey tasidigini görmek, her seye kolayca inanan bir kimse olduguna delalet eder.
  3. uğur ışılak-biz gardeş değilmiyiz

uğur ışılak-biz gardeş değilmiyiz

Nedir bu kavga telaş Hele gel biraz yanaş Olmuyor ki sevgisiz Adem ile havvadan Hakikalu beladan Biz gardaş degilmiyiz Öldüyse pirim terim İnsanlığın hatırı Yaratılanı sevdik Yaratandan ötürü Nedir kuytulaşmalar Ayırmak şu cu bu cu Madem yeryüzü hakkın İşte sana ip ucu Bu bir sevgi çeşmesi İçenler bundan kanar İçip içip yandıkça İçenin gönlü yanar Yıkılsın senlik benlik...
  4. uğur arslan-kavuşursak biteriz biz

uğur arslan-kavuşursak biteriz biz

Kavuşursak biteriz biz, Biz mutlu sonlar katiliyiz. Kavuşursak biteriz biz. Sevgiyle bakan gözleri kör ederiz. Herkesin bildiği bir aşk, Herkesin attığı bir imza Herkes gibi değiliz biz. Belki biraz serseri, Belki biraz deliyiz, Ama kavuşursak biteriz biz. Pervane böceğinin mum alevine sevdası Ateş böceğinin susuzluğuyuz biz Yanar ama su içmeyiz Etrafında döner, ateşle dansederiz....
  5. uğur arslan-biz barışamayız artık

uğur arslan-biz barışamayız artık

Biz barışmayız artık Kapı ağzı boş bavul yığınlarıyız Sarı fotoğraflar yolculuğundayız şimdi Ayrılıklara acemi aşıklarmışız Ne barıştan anlarız Ne mütareke biliriz şimdi Daha çok sevmek isterdik belki Daha çok tanımak Bu yabancı iki sevgiliyi Biz seninle susmayı başaramadık Yalancıyız Biz barışmayız artık Ağlarım, ağlar açılır denizlere Her şeyi bıraktım gidiyorum bende Yağmurun derman...

Sayfayı Paylaş