gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

uğur ışılak-sen yoksun diye

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Varlığım sır oldu Sen yoksun diye Hayalin yar oldu
    Sen yoksun diye

Şahittir dört duvar
    Hep yokluğun var
    Ağlar hatıralar
    Sen yoksun diye

Çile çekmedim yar
    Sensizlik kadar
    İçimde bir sen var
    Sen yoksun diye

Vuslata dargınım
    Estim durgunum
    Hasrete vurgunum
    Sen yoksun diye

Her dem ah çekişim
    Boynumu büküşüm
    Dağılıp çöküşüm
    Sen yoksun diye

uğur ışılak-sen yoksun diye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-yağmurlar ıslanmasın

uğur ışılak-yağmurlar ıslanmasın

Ben türkü saplarım aşkın bağrına Ta ki derinlerden yanasın diye Haykırsan da kulak vermem çağrına İsmimi yürekten anasın diye Tariften mahrumdur bendeki çile Her çile yol almaz bu hasret ile Tebessüm ederim ölüme bile Azrail sevdamı sınasın diye "Aşk ki aşktır varsa sonunda ziyan İstemem vuslatı olsa da ayan Sevdamı tarihe eyledim beyan Mecnunu Leylayı kınasın diye..."
  2. uğur ışılak-yıldırım gibi

uğur ışılak-yıldırım gibi

Lutfedilen ömrümü sana bahsettim Her nefes,her adim izledim seni Gözlerini yüregime naksettim Kendi gözlerimle gözledim seni Tahmmülüm yok,yeter artik anla beni Konusturma iki eli kanla beni Haykiriyorum özledim seni... Yildirim gibi düstü Hasretin kucagima yakalandim sucüstü Kiydim genclik cagima Kora dönmedikce türkü yakmadim Son damla tasmadan yakip yikmadim Birkez olsun doya doya...
  3. uğur ışılak-vuslatsız sevgi

uğur ışılak-vuslatsız sevgi

Yürüdükçe gölgem kayboldu benden Vuslatsız sevdamdan usanır oldum Ruhuma giydiğim candan bedenden Belirdikçe aşkım utanır oldum Çırpınır duramaz can kafesinde Son sözü sonsuzluk son nefesinde Kırıldı kalemim aşk celsesinde Urgana sehpasız uzanır oldum Tabip bildiğini nasıl söylesin İster meçhul ister Mecnun eylesin Dört mevsim içtiğim hazan neylesin Öldükçe bedenim uyanır oldum
  4. uğur ışılak-başımın belası

uğur ışılak-başımın belası

ömrüm ömrüm başımın belası Sensizi unutmak boşlukla avutmak silinmez yazımsım mümkün mü unutmak bu yolda vurgunum sanma ki yorgunum tek sana küsmedim tek bana dargınım çırandım yakmadım gözündüm bakmadın can çıktı bedenden bir tek sen çıkmadın başımın belası ey gönül yarası unuttum unutmayı ömrümün cezası
  5. Erkin Koray - Sen Yoksun Diye

Erkin Koray - Sen Yoksun Diye

Yine bulutlar seyrini unutmuş Semaya baksana matem mi tutmuş Gökte ne ay var, ne de bir yıldız Her taraf karanlık ve de ıssız Sen yoksun diye,sen yoksun diye Her gün ağlıyorum Sen yoksun diye Esen rüzgarın kesilmiş nefesi Çoşkun dalgaların çıkmıyor sesi Bu ne sessizlik,bu ne durgunluk Doğan güneşe bak rengi soluk Sen yoksun diye...

Sayfayı Paylaş