gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ülkemizde Asker Uğurlama Törenleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ülkemizde Asker Uğurlama Törenleri nasıl olur pek yakında kardeşim askere gidecek dilerim ki kardeşimi ve tüm mehmetçiği Rab korur

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ülkemizde Asker Uğurlama Törenleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker

Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına...
  2. asker

asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...
  3. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...
  4. Asker uğurlama

Asker uğurlama

rüyada asker uğurlamak asker uğurlama gelenekleri gelenek ve göreneklerimiz uğurlama rüyada sevdiğini askere göndermek yolcu etmek Türk milletine ait olan bu gelenek gerçekten bazen ihtişamlı görüntülere şahit olur .Askere giden gencin yakınları gururla asker yolcu ederken gözyaşlarını tutamaz ve asker gencimiz omuzlardan inmez.İşte asker uğurlama ile ilgili gelenek ve göreneklerimiz=)...
  5. Asker Uğurlama Geleneği

Asker Uğurlama Geleneği

Türkiye'de asker uğurlama törenleri nasıl olur Asker Uğurlama Geleneği Öncelikle şuan Vatani Görevini yapan ve Vatani Görevini yapmak için gün sayan tüm Türk Asker'lerini RAB korusun ve hiç bir asker annesinni yüreğini yakmasın inşallah Allah!!!" diyor ve ülkemizde Asker uğurlama törenleri hakkında da sizlerle bilgiler aktarıyoruz. Askere gidecek gençler 15 - 20 gün önceden akraba...

Sayfayı Paylaş