gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Umut Kaya - Bana Kelime Yapma

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Yanımdaydın ne oldu Niye gittin ne oldu Ne güzel başlamıştık
    Sonumuz yalan oldu

Felekten bir geceydi
    Her yer eğlenceydi
    O üç kuruşluk adam mı seni yola getirdi

Aynı şeyler bir daha olmaz gülüm olmaz
    Boş bi'kaç kelimeyle şu koca gönül doymaz
    Yaptığın bana evlat acısı gibi koymuş
    Senin derdin üzerimden prim olmuş, reklam olmuş
    Yalan olmuş, yılan olmuş

Umut Kaya - Bana Kelime Yapma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Umut Kaya Biyografisi

Umut Kaya Biyografisi

umut kaya biyografi umut kaya biyografisi kayanın hayatı hayatı bateristi Alternatif Alaturka Rock Tarzıyla UMUT KAYA Umut Kaya, son dönemde müzik dünyasına önemli sanatçılar kazandıran İzmir’den çıkan en taze isim. O’nu en iyi şu üç kelime anlatıyor: “Alternatif Alaturka Rock”. Alternatif Rock, çoğu müzikseverin aşina olduğu üzere, ana akımdan farklı bir duruşu ve sound’u tanımlıyor....
  2. Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Tanıtımı

Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Tanıtımı

umut kaya albüm Arkadaşlarım alternatif müziğin yeni seslerinden olan Umut Kaya'nın bu albümünü bizzat dinledim çok süper bir albüm ben bütün şarkılarını çok severek dinledim sizlerede dinlemenizi gönül rahatlığıyla önerebilirim. Özellikle mevsimler geçerkeni dinleyin ben en çok bu şarkısını beğendim:tik: Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Tanıtımı - Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Kapak...
  3. Umut Kaya - Artık

Umut Kaya - Artık

Ellemeyin beni bu gece dostlar Çok büyük derdim var İçimdeki boşluk içkiyle doldu Benim kendime kastım var Dönse de dünya artık çevremde Durmuyor ruhum bu süslü bedende Ve yine o şişe yine elimde Tükensin artık Ellemeyin beni ah bu zamanlar Çok büyük derdim var İçimdeki boşluk içkiyle doldu Benim kendime kastım var
  4. Umut Kaya - Bilmem

Umut Kaya - Bilmem

umut kaya bilmem Gördüm Sırtımda birçok bıçak gördüm Senin elindeki yüzünden mi öldüm Senin gönül gözünden mi bakıp gördüm, öyle öldüm Son kez Geçti içimden her şey son kez Hiç anlamadın ki kadın beni bir kez E aptal mı sandın Bu adam gider bir kez Gider gelmez Gözlerin bakmıyor Çok uzaklaştın neden bilmem Eğer bir gün ayrılırsan sana günahımı vermem Geri gelmem
  5. Umut Kaya - Senin

Umut Kaya - Senin

Kendime baktım bugün bir şeyler değişmiş Gözlerim eskisi kadar renksiz değilmiş Bildiğim tüm her şeyi hep onlar söylemiş Sen gelince sustular Yoksa senin gözlerin mi aldı durmadan yakıp giden yılları yüzümden Ellerin mi aldı balon olmuş ruhumu onların elinden

Sayfayı Paylaş