gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

umutlanmak istemiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hanımlar üye olmaya çalıştım ama beceremedim adetime 7 gün var ama yumurtalıklarımda feci bir sancı var yumurtlama günlerimde dahil 1 ay boyunca bebek çalışmasındayız... bugünde baş dönmesi var iştahımda açıldı...gaz oluyor sürekli yani bir kaç gündür hamilemiyim ki ???

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

hamilemisin bunu simdilik bilemeyiz ama sancilarin cok fazlaysa dr basvurman gerek.. ama normal adet öncesi sancilarda olabilir.. hamilelik belirtileri ilk basta belli olmaz yani basdönmen psikolojik olabilir...umarim bebisin göbisine gelmistir... ama üye olmak cok kolay sana sunulan $Iklari doldurman yeterli canim aramiza katilirsan inan cok keyif alirsin ...

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    BURADAN sitemize kolaylıkla üye olabilirsiniz. Ayrıca Gebelik bölümümüzden sizin durumunuzda ki diğer meleklerimizle fikir alışverişinde de bulunabilirsiniz :)

umutlanmak istemiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyümek İstemiyorum

Büyümek İstemiyorum

Tamamen kendi içimden gelenleri yazdım umarım begenirsiniz. Büyümek İstemiyorum Zaman ne çabuk geçiyor bunu farkettim.Daha dün gibiydi herşey okula yeni başladıgım gün,şimdi ise kocaman bir kız olmuşum.BÜYÜMÜŞÜM. Geçmez dedigim zaman su gibi akıp geçmiş,geçiyor hala. 2 yıl öce hep büyümeyi hayal ederdim ah bir 18 yaşıma girsem ,zaman hemen geçse diye düşünüp dururdum. 18 yaşımda degilim...
  2. artik  istemiyorum

artik istemiyorum

vur hadi vur bikere daha vur ne anlar yarali can istersen iki vur bir zamanlar bebegimdin sevdigimdin herseyimdin en cok baglandigim inandigim ask sendin gönderdigin mesajlar meger hep yalanmis yasadigigmiz o güzel günler hepsi rüyaymis....... inanilmazdoyulmazanlatilmazkanilmaz hepsi bir anda yok oldu yok birdaha bulanmaz kac kere kostum pesinden hayirsiz yalvardim yakardim yikildim...
  3. Gelmek istemiyor

Gelmek istemiyor

Türkiye'ye gelmek istemiyor Galatasaray'ın transfer listesinde olduğu iddia edilen Real Madrid'in Hollandalı yıldızı Ruud van Nistelrooy, Türkiye'de futbol oynamak istemediğini açıkladı. Galatasaray'ın yardımcı antrenörü Johan Neeskens'in, "Ne benim ne de Rijkaard'ın Nistelrooy ile bir konuşması oldu. Bunlar İngiliz basınında yer alan şeyler" açıklamalarına karşın Hollandalı...
  4. Savaşmak İstemiyorum

Savaşmak İstemiyorum

askerlik, asker hikayeleri, kin, özlem, savaş aradığınız herşey burda. Evet ,insanın hayatında bazı anlar oluyo ki öyle bitsin artık dediği işte o anlardan biri. Seferden istafede edip her savaş sonrası yıkanıp kendimi onlarca cariyenin arasına atıyorum. Bir tafatan davul, darbuka, diyer taraftan ud, ney, zurna sesleri. Şarabın yapımında gerekli olan bir üzüm tanesiyim sanki....
  5. kaybetmek istemiyorum.

kaybetmek istemiyorum.

melekler bana yardımcı olucağınızı düşünüyorum.erkek arkadaşımla ciddi güven sorunumuz var ama ben o kadar çok seviyorum ki kaybetmek de sittemiyorum onu ne yapıcağım.biz aynı işyerinde çalışıyorduk orada tanıştık sevgili olduk ama oradaki diğer erkekler ile konuşmam samimi olmam zamanla ciddi problemlere dönüştü ve bu yüzden bana hiç güvenmiyor hatta evlenmeyi bile erteledi kafasında.çünkü...

Sayfayı Paylaş