gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Ünlü Markaların Püsküllü Çanta Modası

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Biz bayanların en çok kullanılan aksesuarlarının başnda gelen bayan çantaları ünlü markaların kalitesi ve modelleriyle birleşip bizleri mağazalarında bekliyor.Özellikle çantada ne moda derseniz size tavsiye edecem püsküllü modeller.Tavuk kavurmanında Mango'dan aldığı püsküllü çantayla bu modanın akımına uyan meleklerimizden.:D [​IMG] [​IMG]

tavuk_kavurma bunu beğendi.
  2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    en güzelide benimki mi ne :D:D:D:D bide benim böle bi çizmem var rengi daha koyusu ama olsun idare edioz :D:D gerçi resimdeki gibi açık renkli değil çanta okadar 04.03.jpg

böle saçaklı şeleri seviyorum yaa :D:D bu moda tam benlik :D:D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Eeee seninde tüylerin varya bir bağlantı kurmak lazım ondan seviyorsundur saçaklı şeyleri hahaha

tavuk_kavurma bunu beğendi.
  4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    doğru diosun kıss saçak çekiomuşş :D:D o yönden düşünmemiştim :D:D:D:D

Ünlü Markaların Püsküllü Çanta Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlü markalardan 2008 sonbahar modası

ünlü markalardan 2008 sonbahar modası

Modaya yön veren markalardan Andrew GN Bottega Veneta Versace Celine Elie Saab Mara Hoffman Blumarine Pamella Roland Bill Blass Doo Rii Halston Rock&Republic Douglas Hannant J Mendel Ralph Lauren Reem Acra Monique Lhuillier’den 2008 Sonbahar modasına damga vuracak birbirinden şık 20 elbise…
  2. Ünlü markalardan 2009 modası

Ünlü markalardan 2009 modası

2009'da neler giyeceğiz? 2008'i geride bırakalı sayılı günler olurken modacılar çoktan 2009'un moda trendlerini belirledi bile! Yeni yılla birlikte rafa kaldırılacak moda trendleri hangileri? 2009 yılında göreceğimiz moda tarzları neler? Hangi renk 2009’un vazgeçilmezi olacak? İşte tüm bu soruların yanıtı haberimizde. Mor, bu sonbahar moda dünyasına hoş bir dönüş...
  3. Ünlü Markalardan Leopar Desenli Çanta Modelleri

Ünlü Markalardan Leopar Desenli Çanta Modelleri

leopar desenli çantalar Bu sene leopar desenler oldukça moda...Bunu ünlü markaların 2011 yılı için hazırlamış oldukları çanta modellerinde de görüyoruz kızlar... Birbirinden ünlü markaların 2011 yılı için tasarlamış oldukları leopar desenli çantaları sizlerle paylaşıyorum :tik:
  4. Dünyaca Ünlü Çanta Markaları

Dünyaca Ünlü Çanta Markaları

Dünyaca Ünlü Çanta Markaları hangileri bana Dünyaca Ünlü Çanta Markalarının isimlerini listelermisiniz
  5. Kızlar Dünyaca Ünlü Çanta Markaları Hangileri

Kızlar Dünyaca Ünlü Çanta Markaları Hangileri

Dünyaca Ünlü Çanta Markaları Dünyaca Ünlü Çanta Markaları Hangileri Bir çoğumuz için, sadece kıyafetimizi tamamlayan şık bir aksesuar olmaktan daha önemli bir rol taşır çantalarımız. Biz de bu yazımızda dünyaca ünlü çanta marakalarının hangileri olduğunu merak eden misafirlerimiz için, en ünlü çanta markalarını listeliyoruz Melek'ler. Cholo Channel Gérard Darel'den Pyton Valentino...

Sayfayı Paylaş