gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ünlüler Hangi Semtte Oturuyor biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben ah ben aklıma bişey gelir onun için bir senaryo yazarım uydururum yani sonrasında da gerçek olanını merak ederim:) Şimdide ünlülerin nerede oturduğunu merak ettim aranızda acaba Ünlüler Hangi Semtte Oturuyor bilen var mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ünlüler Nerede Oturuyor

Ünlülerin Evleri Hangi Semtte

Ajda Pekkan ''Arnavutköy''

Demet Akalın ''Ulus''

Kıvanç Tatlıtuğ ''Kartal''

Pınar Altuğ ''Bebek''

Engin Günaydın ''Cihangir''

Gülse Birsel ''Nişantaşı''

Serenay Sarıkaya ''Cihangir''

Hazal Kaya ''Balat''

Cem Yılmaz ''Levent''

Nebahat Çehre ''Etiler''

Ünlüler Hangi Semtte Oturuyor biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Ünlü Nerede Oturuyor

Hangi Ünlü Nerede Oturuyor

engin akyürek nerede oturuyor sefa doğanay nerede oturuyor engin akyürek yaşıyor nihat doğan nerde Ekranlardan tanıdığınız sevdiğiniz ünlüler nerede oturuyor biliyormusunuz kızlar...Kimbilir belkide hayranı olduğunuz sanatçı ile komşusunuzdur :tik: Son yıllarda en çok tercih edilen semtlerden biri olan Etiler’deki ünlüleri şöyle sıralayabiliriz: Yılmaz Erdoğan,Ebru gündeş, yazar Ayşe...
  2. Hangi Ünlüler Karslı biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Karslı biliyor musunuz

Merhaba ben Kars dan Nevim ve benim gibi Karslı olan ünlüleri merak ettim sizden bu konuda bildiğiniz varsa Hangi Ünlüler Karslı biliyorsanız yazmanızı rica ediyorum.
  3. Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor biliyor musunuz

Ya ben bir şeyi çok merak ettim acaba Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor sizde merak etmediniz mi? Bence şimdi Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor bu sorumdan sonra merak ettiniz:) Neyse Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor bilen varsa yazsın
  4. Hangi Ünlüler Yay Burcu biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Yay Burcu biliyor musunuz

Selam arkadaşlar ben merak ettim acaba Hangi Ünlüler Yay Burcu bu konuda haberi ya da bilgisi olan varsa aranızda Hangi Ünlüler Yay Burcu yazsın
  5. Hangi Ünlülerin Burnu Estetik acaba biliyor musunuz

Hangi Ünlülerin Burnu Estetik acaba biliyor musunuz

Kızlar ünlüler arasında kimin burnu doğuştan değil de sonradan küçük ve kusursuz ? Yani Hangi Ünlülerin Burnu Estetik biliyorsanız yazın:)

Sayfayı Paylaş