gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

unutamıyorum onu:(

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

4 aydır onunla konuşmuyoruz çünkü o konuşmak istemediğini söyledi ve herşey o an bitti hata bende olmasına rağmen onun benimle konuşmak istememesine rağmen halen onu düşünüyorum seviyorum ve unutamıyorum galiba unutamayacağımda :(

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kendini unutamıyacağına inandırma ki, unutabilmen kolay olsun.
    O bitirdi diye zaten senin unutman zor olacaktır. Hem inan bana zaman her yaraya ilaç olmasada kabuk oluyor. Aşklar da gün geliyor ilk gün ki heyecanını yitiriyor. Acılarda gün geliyor, ilk gün ki sancısını yitiriyor. Zaman alışkanlık yapıyor. Zaman geçmesede, geçiyor, gün geliyor ki, sen artık o eski sen olmuyorsun...

Hakkında en hayrılı olan olsun ve ALLAH yardımcın olsun canım.

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bazen boyle nedensiz yere bitiyor iliskiler,aslinda biriken olumsuzluklar bir anda ortaya cikiyor ve nedeni belli olmayan ayriliklar yasaniyor.
    Bir konudan dolayi erkek arkadasima, kizmistim simdi gider misin konusmak istemiyorum dedim ve yaklasik on bes gun sonra aradim,o da ben de konusmak istemiyorum dedi ve bitti...Simdi herkesin ayri bir hayati var,demek ki bitmesi gerekiyormus ve bitmis.Hayirlisi olsun canim,belkide bu senin icin en iyisidir.

4. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel yorumlar yapmışsınız düşüncelerinizde çok güzel evet zaman herşeyin ilacı şu an neler olacak bilemiyoruz ama zamanla belkide çok şey değişecek hayatlarımızda unutmak belkide yararı olacak belkide iyi bir insan değil ama işte kendimi ona nasıl alıştırdıysam kaptırdıysam sanki onsuz herşey anlamsız gibi geliyor ama yinede herşeyin hayırlısı olsun bizler için

5. deria

deria Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ortada nedensiz bir durum war gittim onu 2.defa gördmüştüm ve bizi almaya geldiğinde arkamı döndüm sanki o an yawaş ilerledi.. sadece o we ben wardı sanki koskoca istanbulda we ewet ona aşık olmuştum!!! kendime itiraf edemesem de böyleydi.. 2 gün geçirdik beraber ama açılmadım ona diyemezdim imkansızdı bizimki..WE hem o bana bakmaz diyerekten bir dşünceye kapılmıştımki.. ewde film izlerken bir an kulağıma senden çok hoşlandım diye fısıldadı.. şaşırmıştım..!!! Senninle ciddi bir ilişki istiyorum dedi... 1ay 2 ay 3 ay .... 8ay mayıs 8inde bana bir telefon İSTEMİYORUM ARAMA BİTTİ !! bunun ardından ben yıkıldm ve hiç pes etmedim 4 ay mücadele ettim ama sessiz kendi içimde .. başlarda çok girişimde bulundum fakat reddedilince susmayı tercih ettim.. we hattımı değiştirdim.. !! ve bir gece sessiz telefonlar almaya başladım.. her gece aynı saatte !! o olduğunu bilmeden .. sonra savaşı kazandım benim oldu.. we bu sefer ipler elimdeydi.. bazı tartışmalardan solayı terkettim peşimden koştu ve bu sefer ben onun oldum.. ardından yine büyük bir ayrılık.. ardındn gelen beddualar.. çok şey yaşadım çok acı çektim ve sonunda başardım.. O benim şimdii 2buçuk senedir hayatımda ben de onun hayatındayım... Büyük sawaşı imzayı attığımda kazanıcam :) sana tawsiyem wazgeçme !!! sebebi kimseden öğrenemessin kendin de düşünme kafayı sıyırırsın.. artı arkadaşlarına da sormaa ondan öğrenmeye çalış.. eğer başka biri ise sorun bitmiştir zaten..Zoruna gideni içine atma canımm........... KEŞKE DEMEMEK İÇİN ELİNDEN GELEN HER ÇABAYI GÖSTER ;)

6. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten deria anlattıkların çok güzel çok büyük olaylar anlattın o kadar kötü ve güzel olayları bir anda yaşamışsın ki ama sonunda mutluluğu yakalamışsın bu yaşadıkların bana umut ışığı verdi senin bu yazını daha doğrusu yaşantını her umutsuzluğa düştüğümde okuyacağım sende umarım sonsuza dek sevdiğin kişiyle mutlu olursun bende keşke demeden mutluluğumu yakalayabilirim inşallah

7. preslava

preslava Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sana 1 tavsie weriim onu unutmak istersen başkasıyla birlikte ol 1 aya kalmaz onu unutursun

8. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    bu tavsiyeyi bana veren çok oluyor ama ben onu severken onu unutmak için çıktığım insanna haksızlık yapmış olurum onuda kendimide daha mutsuz ederim diye düşünüyorum amam yinede tavsiyen için teşekkürler

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    seviyosan unutman cok zor :(

10. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    evet unutmak gerçekten çok zor ve gerçektende ben onu çoooooooooooooooooook ama çoooooooooooook seviyorum :(

11. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Unutursun için yanaaaa yanaaaa :)

12. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    unutursun için yana yana unutursun zaman la

13. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    evet zaman göstercek herşeyi ama unutmak çok zorr yaaa :( zaman ilerledikçe unutmam gerekirken bendeki yeri daha da artıyor sürekli aklımda :(

14. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili melekler hayatımda yine değişiklikler oldu 20 gündür o hayatımda tekrar var . önceden yazdğımız yazıları okudum ve o zor günleri tekrar tekrar yaşadım aslında şu anda benm için hiçbir şey kolay sayılmaz çünkü onunla halen sanki iki samimi bir arkadaş ya da iki arkadaş gibi konuşuyoruz belki inanmıycaksınız ama bu bile şu an bana yetiyor onunla sadece iki kelime bile bişeyler konuşabilmek çok güzel mutluyum ama yinede bazen ister istemez bazı şeylerin hayalini kurabiliyorum yine de mutlulğa devam etmelimiyim bilmiyorum herşeyi zaman göstercek bunlartıda sizinle paylaşmak istedim şimdiden teşekkür ederim herşey için :)

15. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    unutamazsın en ufak şeyden hatırlarsın yine

unutamıyorum onu:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. unutamıyorum

unutamıyorum

UNUTAMIYORUM Unut demek kolay gel bana sor bir de Unutamiyorum iste unutamiyorum Bir sey var suramda beni kahreden Suramda tam yuregimin ustunde Cakili duran bir sey var Elimde degil sokup atamiyorum Dalip dalip gidiyor gozlerim derinlere Kimi gorsem biraz sana benziyor Seni hatirlatiyor su bulut su gokyuzu Su kayalari doven deniz Su huzunlu melodi su napoliten sarki Bir zamanlar...
  2. ona..

ona..

[ı]hayatından çıkarırsan bir gün beni hasretle bekleyeceğim hayatına umutla girmeyi....[/ı] [ı] ülküelif...[/ı] [ı]gözlerini gözlerimden bir dakika bile ayırmaki,[/ı] [ı]gözlerim senin gözlerinin,[/ı] [ı]başka gözlere bakacağından [/ı] [ı]korkmasın...[/ı] [ı] ülküelif..[/ı]
  3. Unutamıyorum�

Unutamıyorum�

Zaten unutmak da istemiyorum� Belki de yaşadığımız her kötü şey hemen unutulduğu için devamlı acı çektiğimiz geliyor aklıma� Bu yüzden sürekli yandığı yüreklerimizin� Bu yüzden unutmuyorum bile bile� Başka bir acıyla sarsılmayalım diye� Zaten kalbim de izin vermiyor� Hiçbir hücrem unutmak istemiyor� Cayır cayır yanan 15 ocak� Artık 17� Gözümün önünde, sisler içinde 17 tabut�...
  4. nıye unutamıyorsunuz ???

nıye unutamıyorsunuz ???

Neden imkansız olduğunu bildiğiz halde umutlu olursunuz nıye unutamıyosun? Nıye hala ıcınızde bır sır gıbı saklıyosunuz?

Sayfayı Paylaş