gebe
  1. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Uzak doğu kültüründen bayan figürleri

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

bayan figürleri uzakdoğu isimleri Uzak doğu kültüründen [​IMG]

Uzak doğu kültüründen bayan figürleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. UzaKLarDasIN...

UzaKLarDasIN...

...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen aşağıdasın.. Düşemiyorum!! Elimi bağrıma götürdüğümde dokunabiliyorum belki sana ama gözlerimden yüreğime inen kilometrelerce damar kadar uzaksın bana..Yüreğimden gözlerime parıltı olana kadar, yollar eksilitiyor çehreni ! Gel az biraz, yaklaş! Ne Olur ! ? Aç kollarını yada Düşeyim ne olur ! ? ...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen...
  2. doğum yapacak bayan öğretmenlerin dikkatine

doğum yapacak bayan öğretmenlerin dikkatine

öğretmenlerin doğum izni öğretmenlerin doğum izni yönetmeliği süt yönetmeliği öğretmenlerde 2010 size öğretmenlerin doğum izinleriyle ilgili bulduğum tüm mevzuat yönetmelik ve izinleri paslıyorum. :) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun konuya ilişkin 104 ve 108'inci maddeleri Doğum Sebebiyle Verilecek Mazeret İzni: Madde 104- A) Memura doğum yapmasından önce 8 hafta ve doğum yaptığı...
  3. Uzak Doğu Modası 2010

Uzak Doğu Modası 2010

uzakdoğu modası Evet melişler yine uzakdoğu yinee yineee:D
  4. Uzak

Uzak

uzak duruyorsun artık yakın kalmaktan korkuyorsun... kim aldı ki eline neşteri... ve kim ayırdı ki seninle beni... kırık dökük parçalarımı toparlamaya başladım... iyiyim aslında sen nasıl olduğumu sormasan da... eskisi gibi konuşmasan da benimle iyiyim... sadece nefes alırken birşeyler batıyor göğüs kafesime.. bir de ister is...temez ağlayıveriyorum durup dururken...ama iyiyim..cidden.. senden...

Sayfayı Paylaş