üzgünümm çok üzgünümmm :((

açıkcası konusmak gerekirse sevgi her şeye yetmiyor maddi durumlarda kavgalar büyür.evlendiniz diyelim durum hala aynı sekilde devam ederse para yetişemezse isteklerin olmazsa o zaman ne yapacaksın? sen çalışıyomusun bilmem ama madem aileni bile karşını aldın nisanlını bekliceksin o uygun gördüğü bi zmanda düğünü yapar..zorlarsan sende mutlu olamazsın oda yıpranır

hepinize ayrı ayrı çok tşk. ederim arkadaşlar..hoşbuldum bu arada...hepinizin yaptığı yorular gerçektn beni çok mutlu etti :) evet bende çalışıorm. ama işimle ilgili sorunlarım var. :( dedim ya annemle babam boşandıkları için annem onu düğüne çağırmıcam hiç bi eşyanı almasn biz bize ne düşüosa onları alalm öderiz geriye kalanları da evlenince ödersin diyo. gerçi babam ben alıcam bize düşen neyse dedi ama işte dediğim gibi ortada kaldım.. aslnda biz ortaklaşa alalm dedik nişanlımla ama tabi her şeyde olduğu gibi yine sorun oldu ve babam istemediği için ben onun ailesiyle ortaklaşa bişey yapmam deyip kestirip attı..(ama başta ortak alacağımıza karar vermiştk ve babmda kabul etmişti.) anneme beraber alıp ödeyeceğiz deyince sen sana ne düşüyosa öde gerisini o ödesn dio...sen herşeyine tamam diyosun dio bu işe girdiyse yapacak diyo...ben onun için senelerce hayal ettiğim gelinliği kiralamayı bile kabul etmiştim.hiç bi zamn hiç bişyn fazlasını istemedim..herkes bunun yanlş olduğunu herşyden taviz verdiğimi (bari)gelinlikte falan taviz vermemem gerektiğni söyledi. derken bi kavga anında bende gelinliği kiralamk istemediğimi almasını söyledim..tmm dedi.. en çok hayalini kurduğum düğün salonununda düğün yapmak ve yine maddiyattan dolayı nişanlm oraya bi gecede vereceğimz paraya bi altın fazla yapaym normal evin önünde olsun düğün diyo...yine dönüp dolaşp aynı noktaya geliyoruz ve ben bundanda vazgeçmek üzerym ama babamdan çekindiğim için bişy diyemiorm..ortada kaldmm :( ..etraftaki insanlarn ne diyeceğini düşününcede cıldırıorm.. ne kadar duymamazlktn gelsemde önemsemesemde bi yerlerde patlak verio ve ben yenik düşüorm...çok bunaldm artk... :( :(

evin önünde düğün yapmayı bence düşünemelisinnn kır düğünü gibi olur süslersiniz bir şekilde güzel olurr eğer bahçesii varya düğünden bir kaç ay önce çimini ektirirsinn ohh ne güzel olur bence öyle de düşünmelisin...yoktan var etmek buna denir :) gelinliğimi bende kiralamak değil bizzat almak isterim.ama düğün gecesinden sonra anca evinde giyer oturursun onu :D herkes öyle diyo ama kişinin düşüncesine bağlı..eğer ailene sorunlarını anltırsan sana yardımcı olabilirler ama şöylede olur moralini bozup nişanı atta diyebilirler iyi düşünmelisin.

canım bnm yaa bence her guzel seyın bı zamanı vardır. sen nışanlını sevıyosan onunla bu yola çıktıysan bence sabırla bekle. hemen hemen bende senınle aynı durumdayım annemın bı sozu benı cok etkılemiştı ölüm ıle nıkah saatı hiçbır zaman degışmez allah hepımız için en hayırlı olan zamanı yazmıştır merak etme. nişanlını da kendını de uzme bence. aramıza hosgeldın melek.

eğer seviyosan ama herşeyi göze alacak kadar devam etmelisin yok okadar büyük sevgin yoksa bırak bence ilerde daha çok sorunlar çıkaabilir ayda sende çalışıp birbirinize destek olup evinizi birlikte kurmalısınız

mutlu olman şimdiden zor gibi geliyo bencede sevmiyosan okadar aşırı uzatmamalısın

canım arkadaşım bende nişanlıyım benim görümcemin bi kaynı oda nişanlı 3 senedir nişanlı çocuk askere gitti geldi düğün yapcaklardı maddi sıkıntıdan yapamadılar.Babası ölmüş annesi var aynı senin gibi kızın ailesi düğün tarihi bekliyo ama çocuk sürekli kaçıyo tıpkı senin kaderin o kızda hatta bi an acaba o senmisin dedim kendi kendime.Ve çocuğun düğünden kaçma sebebi maddi sıkıntı flan değil görümcemin kaynı görümcemgille beraber kalıyo hayatında birden çok kız var çünkü görümcem hergün anlatıyo bi erkek gerçekten yuva kurmak isterse emin ol yapar ek iş flan yapar ama içinde yoksa bilemem yinede canını sıkma belki senin nişanlın böle değildir ama bence biraz daha dikkatli ol Allah yardımcın olsun ..

sudembeyaz arkadaşım çok teşekkür ederim.yeni üye olduğum için alıntı yapamıorm. ama çok tşk ederm bu kadar içten ve sıcak davrandığın için...o kadar çok moralim bozuk canım sıkkın ki birileriyle bişeyler paylaşmam gerekiyordu nette dolaşırken tesadüfen bu siteyi gördüm ve yazdım :( üzgünüm inş. çok mutlu oluruz ben onu çok seviyorum biliorm o da beni çok seviyo ama o da bu kadar şeyin yükü üstündeyken cesaret edip bişy yapamıo :( o haklı ben haklıym nasl olur ne olur bilmiorm hayırlısı artk..
canımmm ne demek ben teş ederim... canımmm mesaj yazdığın butonun altında kutucuk varya onu işaretlersen alıntı yaparsın ayrıca ben hep yanındayım ne zaman istersen :kiss: üzülme herşey olacağına varır Allah büyüktür...

altın ew eşyası hiçbiri mutluluk getirmez insana önemli olan her durumda sewdiğinin yanında olabilmek elindekiyle yetinebilmektir sen sewdiğinin elini bırakma ona destek ol

Geri