gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

uzm. çavuş eşleri burda buluşalım..

Konu, 'Türkiye Mehmetçik Bölümü' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

asker rütbeli eşleri burda buluşalım.. eşim piyade uzm. çvş. hakkaride görev yapıyor biliyorsunuz bizim görev süresi 4 yıl eşim gideli 1.5 yıl oldu kavuşmamıza daha 2.5 yıl var bulunduğu taburun sabit yeri yok gezici olduundan ve güvenlik acısından beni ve 3 yaşındaki oğlumu götüremedi biliyorumki sadece biz ayrı değiliz bizim gibi çok asker eşi var hadi gelin burda buluşalım bayanlar

Son düzenleme: 17 Aralık 2009
  2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    başlığa asker eşleri deseydin eminimki katılan çok olurdu

3. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    sonradan başlığı düzelteyim dedim olmadı canım yapamadım

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar zaten öyle bir başlığımız var...

5. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
  6. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ışılcım ben geldim ben de sizdenim.. bişey anlatayım:
    eşim ve arkadaşları(uzman çavuş) gezerlerken karşıdan komutanı ve eşi geçiyomuş selamlaşmışlar falan neyse sonra eşi kocasına sormuş bunlar kim diye oda bizim uzmanlar demiş
    karısıda ona bak sen kaç yıl okudun bir uzman olamadın demiş (adam subay)karıda pek cahilmiş

7. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    hakikaten cahilmiş ya uzman subay ne olduğunu bilmiyor rütbe farkından anlamıyor demekki vardır canım böyleleri

8. busecik

busecik Forum Okuru

kızlar gunaydınlarrrr... benımde eşim subay haydın goruselımmm...

9. Zor günler

Zor günler Forum Okuru

uzm. çavuş eşleri burda buluşalım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çavuş

Çavuş

Geçici olarak elde edilecek yetkiye delalet eder.Terfi edeceğinize işarettir. Kendinin çavuş olduğunu görmek bütün yaşamınız boyunca sevgiyi ve mutluluğu bulmak için çalışacağınız anlamına gelir. Terfi edeceğinize işarettir. Kendinin çavuş olduğunu görmek bütün yaşamınız boyunca sevgiyi ve mutluluğu bulmak için çalışacağınız anlamına gelir. Rüyada askeri rütbeli bir çavus veya bir amele...
  2. Burdasın..........

Burdasın..........

Burdasın yanımdasın biliyorum Mum ışığımın zerafetinde ağlayan yalnızlığımsın yine bu gece Dur gitme, bekle! Eriyip gidemezsin beni bırakıp. Mum biter, gece söner ama korkarım, beceremem karanlıkta şiir yazmayı sana. Sen hep burdasın, odamdasın biliyorum Olur ya, sıkılırsan eğer git, gez de gel biraz ama dön ne olur yine yanıma. Korkarım, ağlamayı beceremem karanlıkta....
  3. rütbeli eşleri burda tanışıp birbirimize destek olalım

rütbeli eşleri burda tanışıp birbirimize destek olalım

arkadaşlar ben uzm. çvş eşiyim eşim hakkaride biz çanakkaledeyiz eşimle kavuşmamıza 2.5 yıl var biliyorum ki mecburiyetten bizim gibi çok ayrı yaşayanlar var hadi gelin burda tanışıp kaynaşıp dertleşelim ne dersiniz...
  4. sbs anneleri burada buluşalım

sbs anneleri burada buluşalım

sbs anneleri evet arkadaşlar ben de bir SBS annesiyim... oğlum 6.sınıfa gidiyor... neler yapacağız,nasıl davranacağız, sorularımız ya da sorunlarımız varsa paylaşalım... dersaneye göndermek,eğer maddi durum müsaitse şart ama çalışmayan çocuk diye elimizi üstünden çekmemiz gerekmiyor,aksine çocuğumuzu olumlu yönde motive etmek yine bizlere düşüyor diye düşünüyorum... Sistem...
  5. Ankara'da Sevtap Hamdemir Kadın Doğum Uzm. Tavsiyesi

Ankara'da Sevtap Hamdemir Kadın Doğum Uzm. Tavsiyesi

Eşimle iki yıldır evliyiz. Doğal yollardan ne kadar denediysek de çocuğumuz olmadı. Eşimin ailesi, kendi ailem, arkadaşlarımız tüm bu süreçte hep destek olup, tüp bebek tedavisine başlamamızı önerdi. Biraz okudum, forumu inceledim. Ve eşimle de konuştuktan sonra neden denemeyelim dedik. Ankara'da Sevtap Hamdemir Hocam'ın bizim için hazırladığı periyodik tablo ve kendisinin bize karşı anlayışı...

Sayfayı Paylaş