gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Uzun Kirpikler için

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

badem yağı kirpik uzun kirpikler için badem yağı kirpik uzatır mı yağının kirpiklere faydaları uzatırmı Kirpikleri uzatmak için:
    1 bardak suyu kaynatın. 1 çay kaşığı hint yağı ve 12 gr kakao yağı ekleyip karıştırın. Kabı sıcak su dolu bir başka kabın içine yerleştirip krem kıvamına gelene kadar ısıtın. Karışımı soğutup 15 gün boyunca yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize sürün. Sürme işlemini kirpik kökünden uca doğru uygulayın.

Kirpikleri gürleştirmek için:
    Eşit ölçüde hint yağı ve badem yağını bir şişede karıştırıp 15 gün boyunca akşamları yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize dipten uca doğru sürün.

Kaynak: lezzet.com

2. kıwı

kıwı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kirpikler için
    ay cidimi uzatır mı kı hemen denemek lazim :)paylasimin için tesekkrler canım.......

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Uzun Kirpikler için

Konunun başlığı düzenlenerek bir adet resim atılmıştır. Paylaşım güzel +100 rep veriyorum size :)

4. nar

nar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim kirpiklerim uzun ama gür değil paylaşımın için teşekkürler canım...

5. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Birbirimize faydalı olabiliyorsak ne mutlu bana.. tşkler Sadmin resim koymak aklıma gelmedi harika olmuş ::))

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

paylasim icin tskler abla :) cok gzl bilgiler vermissin :)

emegine saglik

nilyesilim bunu beğendi.
  7. turquoise

turquoise Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence kirpikleri uzatmanın en kolay yolu,göz çevresi için kırışıklık kremi alın,hem yaşlılık izlerinden kurtulmuş olursunuz hem de kirpikleriniz gürleşir uzar

nilyesilim bunu beğendi.
  8. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Ben o krem lerden birkaç yıldır kullanıorum ama bi faydası olmuyor. ne kırışığa nede kirpiğe... hemde güzel markaları kullanıorum...

nilyesilim bunu beğendi.
  9. uzun

uzun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bende kullandım bir faydası olmadı.

nilyesilim bunu beğendi.
  10. demettt

demettt Forum Okuru

...

kirpiklere ve kaşlara pamuklu çubuk yardımıyla düzenli olarak sabah aksam sürüldüğünde çok uzatıyo ve çoğaltıyo gerçekten ben denedim arkadaşlarım bile farkedip şaşırıyorlardı ayrıca renginide koyulastırıyo daha belirgin hale geliyo tabi sıkılmadan cok düzenli bir şekilde kullanılırsa..

11. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    hint yağı içinde bazı mantarlar göze zarar verebiliyor. ben daha önce kulandım ve bu mantarlar yüzünden gözlerim mikrop kaptı sakın gözlerinize kaçırmayın. aldığınız yerlere dikkat edin. ben olan kirpiklerimi bu yuzden kaybettim sonra kirpik ekimi yaptıracaktım araştırma yaptım eeose kirpik uzatıcı serumu kullandım memnunum şimdi.

12. nonserviam

nonserviam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bu mantarlar benim de başımı yedi. Piyasada satılan açık yağlara nasıl güveneceğiz ki? Ayrıca Hint Yağının tohumları ciddi anlamda zehirlidir. Ya bu adamlar tohumları soğuk pres yapıyorlarsa?

Kirpik ekimi yaptırmadığınız iyi olmuş. Bir arkadaşım yaptırdı ve çok pişman.

Peki siz ciddi anlamda memnun kaldınız mı bu eeose kirpik uzatıcı serum dan. Yurt dışından mı getirdiniz?

nilyesilim bunu beğendi.
  13. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ben menunumm. yurt dışından getirmedim internette buldum aldım.

14. cücük

cücük Forum Okuru

mazemeleri eczaneye siparis verdim, yarindan itibaren denicem bakalim bende faydasi olacakmi
    bilgilerin icin cok tesekürler

nilyesilim bunu beğendi.
  15. nonserviam

nonserviam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün elime ulaştı. Denemeye başlayacağım.

nilyesilim bunu beğendi.
Uzun Kirpikler için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzun kirpik estetiği

Uzun kirpik estetiği

kirpik ekme kirpik ektirme ektirme fiyatları ekimi fiyatları kaynak Kadınlar güzel görünmek uğruna herşeyi yapıyor. Yeni estetik çılgınlığı kirpik ekimi.. Uzun, kıvrık kirpikler yüzyıllardır dişiliği güçlendiren, vurgulayan özellikler olarak biliniyor. Bu nedenle de zaten daha çekici ve dişi bir görünüme sahip olmak için ense kıllarını artık göz kapaklarında taşıyor pek çok kadın. Kılların...
  2. Uzun ve dolgun kirpikler

Uzun ve dolgun kirpikler

dolgun kirpik dolgun kirpikler Yatmadan önce kirpiklerinize kulak çubuğu yardımıyla hint yağı ya da zeytinyağı sürün. Kirpiklerinize yatmadan önce vazelin sürün. Yatmadan önce kirpiklerinize eşit miktarda hint yağı ile gliserini karıştırarak sürün. Kirpik diplerinize badem yağı sürün
  3. Daha Uzun ve Gür Kirpikler İçin Öneriler

Daha Uzun ve Gür Kirpikler İçin Öneriler

gür kirpikler için uzun ve gür kirpikler için kirpiklere vazelin sürmek vazelin kirpikleri uzatır mı kirpik uzatırmı Her bayan için çok önemlidir uzun ve gür kirpiklere sahip olmak...Bazılarımız doğuştan uzun ve gür kirpiklere sahibiz ama bazılarımızın uzun ve gür kirpiklere sahip olması için biraz çaba göstermesi gerekir... Çözüm 1: Kısa süreli ve masrafsız Rimel seçimin çok önemli...
  4. Gür ve Uzun Kirpikler İçin Öneriler

Gür ve Uzun Kirpikler İçin Öneriler

uzun kirpikler gür, uzun, kirpikler için, ipuçları, öneriler hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Her bayan gür ve uzun kirpiklere sahip olmak ister...Kızlar şimdi size vereceğim ipuçları ile herkesi kıskandıracak gür, uzun ve güçlü kirpiklere sahip olacaksınız.... Makyajın en önemli adımı rimeldir. Çünkü bu rimel gözlerinize ve bakışlarınıza anlam vermektedir. Fakat bunun için ilk önce...
  5. kirpiklerimin uzun ve yoğun görünmesi için

kirpiklerimin uzun ve yoğun görünmesi için

kirpiklerimin uzun ve yoğun görünmesi için ne tür bir maskara kullanmalıyım ?

Sayfayı Paylaş