gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

vakit tamam

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: vakit tamam
    ben bittim canım bu akşam yani sen bitirdin beni:DAhmet kayadan dinlediğim çok güzel bir parçasının şiirini koymuşsun harikasın emeğine yüreğine sağlık

vakit tamam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vakit Tamam

Vakit Tamam

Vakit tamam, Seni terk ediyorum. Bütün alışkanlıklardan öteye, Yorumsuz bir hayatı seçiyorum Doymadım inan, kanmadım sevgine... Güçlü biri değilim ben. Hiçbir zaman da olmadım. Ama güçlü bir karar vermem gerekti kendimi korumam için, güç bir karar vermem gerekti, verdim. İçimde yıktığın onca şeyin intikamını alır gibi gidiyorum şimdi. Senden öcümü alır gibi. Paramparça ettiğin...
  2. Vakit Geldi

Vakit Geldi

VAKİT GELDİ Cüneyd-i Bağdâdî, insanlara ilim öğretmek için bir meclis kurdu. Herkes bu sohbetlere gelip istifâde etmeye başladı. Bir gün hıristiyan fakat hıristiyan olduğuna dâir görünüşte bir alâmeti bulunmayan bir genç, Cüneyd-i Bağdâdî'nin sohbet ettiği meclise gelip, Cüneyd-i Bağdâdî'ye şöyle dedi: "Ey üstâd! Hazret-i Peygamber buyuruyor ki: "Müminin firâsetinden korkunuz....
  3. Kıraç - Vakit Tamam Seni Terk Ediyorum

Kıraç - Vakit Tamam Seni Terk Ediyorum

seni terk ediyorumm hoşçakal bütün alışkanlıklardan öteye vakit tamam seni terk ediyorum bütün alışkanlıklardan öteye yorumsuz bir hayatı seçiyorum doymadım inan kanmadım sevgiye*2 korkulu geceleri sayar gibi birdenbire bir yıldız kayar gibi ellerim kurtulacak ellerinden bir kuru dal ağaçtan kopar gibi*2 aşksa bitti gülse hiç dermedik bul kendini kuytularda hadi dal*2 senle bir bütün...
  4. Ceza Tamam

Ceza Tamam

Canımı verene dek mi savaşacam ben acaba Gözümün içine bakınız Araba peşinde koşana merhaba ne demek istedim ben anla ... Kaderi geriye çevireceksen haydi gel çevir de Anamın gözüne yaşlar inmesin bu yagmur dinmesin Yalancı kazanamaz ki savaşı Bırakın evine donene respect Kompleksli ruhlara selamlar olsun Ceza mikrofonunu açtı,Nefretini bir döktü ki sen sorma Dövünen kalplere gem vurma...
  5. Tamamı ödenmiştir

Tamamı ödenmiştir

Kucuk cocuk bir aksam mutfakta yemek yapan annesine gelir ve ona uzerine birseyler yazdigi bir kagit parcasi uzatir. Annesi ellerini onlugune kuruladiktan sonra kagitta yazili olanlari okur. Soyle yazmaktadir: cimleri bictigim icin: 5 Dolar bu hafta odami temizledigim icin: 1 Dolar senin icin markete gittigim icin: 0,5 Dolar sen alisverise gittiginde kucuk kardesime baktigim icin: 0,25 Dolar...

Sayfayı Paylaş