gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Valeria Lukyanova resimleri var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Geçen akşam Beyaz Showda Ukraynalı barbie kızı seyrettim ve gözlerime inanamadım :S Resmen bir barbie bebek.Tamam ukraynalı kızlar güzel olur da bu da biraz abartmış sanki.Acaba Valerianın resimleri varmı sitenizde ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
Valeria Lukyanova resimleri var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akarsu resimleri var mı kızlar

akarsu resimleri var mı kızlar

akarsu resimleri ne harika yerler en sevdiğim görüntüler akarsu doğa çiçekler
  2. Ezgi asaroğlu resimleri var mı

Ezgi asaroğlu resimleri var mı

Ezgi asaroğlugeçen gün dayak yemiş diye bir haber okudum kızlar sitede de bulamadım bu haberi ve bana ezgi asaroğlunun resimlerini gönderirmisiniz lütfen.
  3. Hümeyra Kimdir, Resimleri var mı

Hümeyra Kimdir, Resimleri var mı

Selam kızlar sizden Hümeyra Kimdir diye bilgi istiyor ve mümkünse bir de Hümeyra Resimleri pAYLAŞIN BENİMLE şimdiden çok mersi kızlar.
  4. Beste Kökdemir Resimleri var mı

Beste Kökdemir Resimleri var mı

Arkadaşlar hepinize keyif dolu bir pazar günü diliyor ve sizden Beste Kökdemir Resimleri paylaşımın da bulunmanızı rica ediyorum şimdiden çok tşkler.
  5. Valeria Lukyanova Beyaz Show'daydı!

Valeria Lukyanova Beyaz Show'daydı!

Bu konu; Valeria Lukyanova Beyaz Show'daydı haberi hakkında bilgiler bulunmaktadır. Sevgili melekler, geçtiğimiz gün yayınlanan Beyaz Show yine capcanlı, dopdolu geçti. Canlı yyaınlanan programda Beyaz'ın konukları Romantik Komedi filminin oyuncuları, Ferhat Göçer ve dünyaca ünlü barbie kız Valeria Lukyanova idi. Valeria kendini tamamen bir barbie bebeğe benzetmiş, giyimiyle, makyajıyla...

Sayfayı Paylaş