Vampir Olmak İstiyorum ?

üzgünüm mailden konusmuyorum zaten yukarıdaki yazıdada dediğim gibi vampirlik doğustan gelen bisey siz farkına varınca belirtileri zaten kendiliğinden olur

İyi de demiştin ki size nasıl olucağınızı anlatırım ipuçlardan bahsetmiştin ?? bunları söyle ?

Buyu su; 2 kirmizi mum 2 siyah mum igne ve damlaticiya ihtiyaciniz var.kirmizi mumlari kuzey ve guney olucak sekilde koyun.sonra siyah mumlari dogu ve bati olacak sekilde koyun.sonra mumlari yakin.elinize igne batirin ve her muma bir damla kan damlatin.isterseniz goz damlaticisi ile yapin.ardindan su sozleri deyin; Saliverdim kani
Kaybettim aklimi
Karanlikta yasiyorum
Dunyayi kesfe cikacagim yuce seytan icin
Daha fazla kan icin. Etkisi saat gece yarisi 00:00'dan sonra belirtiyor.isterseniz gece yarisi yapin...

arzu bi kere az beynini kullansan din diye bisey olmadigini anlarsin. Din insanlarin yarattigi bir sey. Sana burda din konusmakta istemiyorum ama onceki yorumlardada gordum. Biri demis ki allah sizin gibilerin olcaginu biliyormusta cennet cehennemi yaratmis demis. Agziyla soyluyor iste. Allah madem biliyordu cok mu gormek istedi cehenneme gitmemizi. Yarattigi kulunun aci cekmesini gormek mi istedi? Mantikli olun. Sadece bir kere yasama sansiniz var. Allah size beyin vermis. Kullanin dusunun hayatinizi istediginiz gibi yasayin. Birakin insanlar nasil mutluysa oyle olsunlar. Allah herkesin ne yapicagini biliyor. Yarattigi her kuluda eger cennet olsaydi gercekten cenneti hakederdi. Allahin sizin o kucuk dualariniza veya namaziniza ihtiyaci yok. Neyse ya cok uzattim bu konuyu. Neye istiyorsan ona inan. Ama burdaki insanlar bi umut icindeyken onlara olumsuz seyler soyleme. Bu hayatta gercekten neyin olup olmadigini bilemezsin.
Hahaha durup senin gibi Allahini Kuranini tanimayan birinemi inanicammm hahaha .Allah sizi bildigi gibi yapsin.eminim rabiimde cok pismandir seni yarattigi icin.cevrendecilerdee. hahaha.ve sen karar veremezsin kime ne soyleyip soylemedigimee.sen kendi isine balsan ii olur.ve bide sizin gibi insanlar dir digerlerine cehenneme surukleyen

Ben vampir olmak istiyorum internetten şöyle bir büyü buldum
-
Kolay bir büyü gibi gözüküyor, büyü sırasında kullanılacak malzemeler çok kolayca bulunabilecek objeler.

İşte gerkeli olanlar;

-2 kırmızı mum
-2 siyah mum
-İğne
-Göz damlatıcısı

Unutmadan söyliyeyim, önemli bir de not var : Geri dönüşü yok, akıl sağlığında çok ciddi bozulmalara sebep oluyor, iradenizi yitiriyorsunuz (Ailenize veya yakınınıza zarar verebilirsiniz) , kana susuyorsunuz.

Yapılış;

Kırmızı mumları yakın ve bu mumları kuzey ve güney yönünde dikin.
Siyah mumları da yakın ve bu mumları da doğu ve batı yönünde dikin.
Kendinize iğne batırın ve akan kanı göz damlatıcısının içine çekin.(Fazla almanıza gerek yok, 4 damla kadar yeterli olacaktır)

Sonra da her muma birer damla kan akıtın ve her akıttığınız mum için şunu tekrarlayın;

Salıverdim kanı, kaybettim aklımı , karanlıkta yaşıyorum , dünyayı keşfe çıkıcağım yüce şeytan için, daha fazla kan için.

Bu büyü yapıldıktan sonraki tam ay'da (full moon) geceyarısından sonra belirtiler ortaya çıkıyormuş.

Ne kadar doğru bilemiyorum.

olur inşallah ..

Sevgili küçüklerim, sizler buraya bu konuyu arayarak geliyorsunuz. Bizler defalarca bu konuya ve bundan önceki sayfalarda yazdık.

VAMPİR DİYE BİRŞEY YOKTUR !

Vampir olmak için büyüde yoktur.

Lütfen insanların sizleri kandırmasına izin vermeyin. Vampirim diye ortada dolaşanlar ancak şarlatanlardır.

Kendimizi kandırmayalım.

Geri