gebe
  1. esin doğru

esin doğru Forum Okuru

van'a yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında esin doğru tarafından paylaşıldı.

Van'a yollamak istediğim 4 adet temiz yün yorganı, Kızılay yeni olmadığı için kabul etmediğinden afet bölgesine nasıl ulaştırabilirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Öncelikle duyarlılığınız için sizi tebrik ederiz. :)

İlk Van depreminde ( İstanbul ve İzmir'de yaşayanlar için ) Esenler İstanbul - Best Van Turizm Esenler Otogar yardım paketlerinizi Van'a ulaştırıyordu, bu firmayı arayıp bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca, Van İlkyardım ve kriz numaraları: 0432-226 75 00 / 0505-869 59 59; Erciş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı: 0432 351590 Bu numaraları arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bir de MNG Kargo, Yurtiçi Kargo, PTT ve Aras Kargo Van'a gidecek bütün paketleri ücretsiz Van'a götürüyordu, hala bu hizmet devam ediyor diye düşünüyoruz, bu şirketleri arayıp bilgi alabilirsiniz :)

van'a yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. THY uçağı Van'a inemedi

THY uçağı Van'a inemedi

Türk Hava Yolları'nın (THY) Ankara-Van ve İstanbul-Van seferlerini yapan uçakları, hava muhalefeti nedeniyle Muş Havaalanına iniş yaptı. Türk Hava Yolları'nın (THY) Ankara-Van ve İstanbul-Van seferlerini yapan uçakları, hava muhalefeti nedeniyle Muş Havaalanına iniş yaptı. AA muhabirinin Muş Hava Meydan Müdürlüğü'nden edindiği bilgiye göre, Ankara-Van seferini yapan TK-4988 sefer sayılı ve...
  2. Oyuncularımızdan Van'a Yardım

Oyuncularımızdan Van'a Yardım

oyuncularımızdan vana yardım destek yardım kampanyası depremzedelere afet bölgesine yardım 23 ekim 2011 van depremi ile ilgili bilgiler burada melekler Dün öğlen 13:42'de meydana gelen Van depremi herkesi harekete geçirdi melekler .Sivil toplum kuruluşları ve halk kendi çabalarıyla Van'a yardımda bulunabilmek amacıyla harekete geçtiler.Bugün de afet bölgesine yapılacak yardım için birçok...
  3. Van'a Nasıl Yardım Edebilirsiniz?

Van'a Nasıl Yardım Edebilirsiniz?

van depremi yardım nasıl edebiliriz van deprem yardımı van depremi haberler hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Van depremi herkesi derinden etkilerken herrkes yardım seferberliğine başladı. Van'a Nasıl Yardım Edebilirsiniz işte bunun için yazımızı okuyabilirsiniz melekler... Van Depremi'nde yüzlerce insan öldü, binlerce insan evsiz kaldı. Van'ın çok acil yardıma ihtiyacı var....
  4. Milupa'dan Van'a Yardım

Milupa'dan Van'a Yardım

milupa van depremi van depremine yardım Milupa bebek maması hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Van Depreminde Çok sayıda vatandaşımız kardeşimiz hayatını kaybetti melekler... Van'da 7.2 lik Depremin ardından yardımlar akmaya devam ediyor melekler Van için Yardım konserini daha önceki yazımızda sizlerle paylaşmıştık şimdi ise milupadan Açıklama geldi ve sizlerle paylaşıyoruz...
  5. van'a nasıl yardım edeceğiz

van'a nasıl yardım edeceğiz

Vrakadaşlarım vanda bulunan depremzedelerin allah yar ve yardımcısı olsun... Çok acı bir olay, Şimdi benim sizlere sormak istediğim Van'da bulunan depremzedelere parasal anlamda nasıl yardım edeceğiz. Oluşturulmuş bir hesap numarası vs var mı ? Nereye para yatıracağız ?

Sayfayı Paylaş