gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Varlığın sebebi ben yokluğun sebebi sen

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Varlığın sebebi ben yokluğun sebebi sen.... Bana bir ses ver..
    O kadar muhtacım ki şuan sesine
    Bir merhabaya veya nasılsın deyişine
    Konuş benimle konuş.....
    Kısık sesinli Seviyorum de yankılansın sesin saatlerce boş karanlık odamda ve o an bitsin hayat ve acımasızca geçen zaman acısın bana,öylece donup kalsın...
    Boş odamda senin suretin ve ben varım...

Konuşuyoruz büyük bir gevezelikle yıllarca görüşmemiş konuşmaya aç insanlar gibi
    Gülüyoruz arasıra kahkalarla ve gözlerimizde mutluluk pırıltıları var tıpkı yakamozlar gibi ve uyanmamak için yalvarıyorum tanrıya...
    Uyanmak ölüm oluyo bana tekrar aynı hasret kaldığı yerden devam ediyo..
    Gel şimdi rüyalarıma gerçeklik kat ve beni hayata bağla,gerçek yaşama...
    Bu suskunluğun beni çıldırtacak.Ve ben susacağım dilime ve sana inat..
    Sıkıldım hayali muhabbetlerden ve sahte gülüşlerden..
    Ve bıktım hasretini gidermek için içtiğim köpek öldüren şaraptan....

" BENDEKİ VARLIĞININ SEBEBİ BEN,YOKLUĞUNUN SEBEBİ SENSİN,ŞİMDİ VARLIĞINI
    ÖZLÜYORUM YOKLUĞUNDA "
    ve suskunluğunda ölmemeye çalışıyorum bu varoluş savaşında.

Hasretinin elinde kocaman bir kılıç,saplıyor durmaran kalbime,savunmasız kaldım hasretinin karşısında ve hasretin beni zincirlere vuruyor karanlık odamda,çarmağa geriyor acımasızca......

Şimdi bir ses versen haykırışlarıma yeniden dirilsem ayağa kalksam ve sana koşsam uçsuz bucaksız çayırlara yalın ayak düşsem yollarına.....
    O kadar muhtacım ki şuan sesine ve sevgine…

Varlığın sebebi ben yokluğun sebebi sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Varlığımızın sebebi.

Varlığımızın sebebi.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Varlık Sebebi

Varlık Sebebi

Niçin idareye birtakım kamu gücü ayrıcalıkları tanınmıştır? Bunun sebebi “kamu yararı (utilité publique; genel çıkar, intéret général)”nın sağlanması düşüncesidir[118]. Örneğin bir yol yapımında yol üzerinde kalan bir tarlanın kamulaştırılması gerekir. Bunda kamu yararı vardır. Eğer idareye kamu gücü ayrıcalığı (tek yanlı karar alma gücü ve re'sen icra) tanınmamış olsaydı, idarenin o tarlaya...
  3. ..Unutma Sen Sebebimsin Sen Sonumsun..

..Unutma Sen Sebebimsin Sen Sonumsun..

Koynumun En Yavan Yalnızlıkları Adı Sen Yasaklı Sevdaların Vazgeçmiş Umutları Sesini Duyur Hadi …. Sana Aç Yüreğimin Çıkmazları Sana Tutsak Kendim…. Suskun Bakışlarımın Ardından ki Hüznün Bir Bileni de Yok HaniNeden Sen Sebebi.. Bilirdim de Sana Satmadan Önce Ruhumla Tenimi…Hiç Aşka Kanıcak Kadar Aciz miydim Oysa Yanılmışım Yanılgın…. Sana Kadarmış Namusum Sana Uzanmış Yollar...
  4. varlığın varlığıma sebeptir yar

varlığın varlığıma sebeptir yar

çok yorgunum be sevdiğim bu yollar beni çok yordu,varlığın huzur veriyor bana beni sensiz bırakma...İNCİÇİÇEYİM dersin ya hep bana çiçeğini sensizlikte soldurma,yokluğunla cezalandırma... Yar… Söylenemediği için biriken cümlelerimle karşındayım Gözlerine bakmaya cesaretim yok..! Sadece yüreğine dokunabilmek için buradayım.. En çaresiz En aciz Ve en saf halimle...

Sayfayı Paylaş