gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Varmı Onların Gözlerinde Gülmek Gibisi..

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gözleri gülen küçük çocuklar. Aslında en çok samimi olarak yalansız gülenler onlar arkadaşlarım. Onun için ben diyorum ki var mı gözlerinde gülmek gibisi diyorum. Çevremizde o kadar yalancı o kadar riyakar gülen boş boş bakan milyonlarca insan var ki... Belkide ondandır bir çocuğu çevirip yanak almak yada öpmek.

gulen cocuklar (1).jpg gulen cocuklar (2).jpg gulen cocuklar (3).jpg gulen cocuklar (4).jpg gulen cocuklar (5).jpg gulen cocuklar (6).jpg gulen cocuklar (7).jpg gulen cocuklar (8).jpg gulen cocuklar (9).jpg gulen cocuklar (10).jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Mart 2014
  2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    oyy yerim ben bunlarıı cok dogru diyorsunn rüyamm keşke hep cocuk kalsaydımm keşkee hiç büyümeseydim....

3. Bale

Bale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller çok :) kendimi iyi hissettirdi. çocukları izlemek, çocuklarla vakit geçirmek mutluluk anlarından bir tanesi :)

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
  5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzeller ne kadar güzel gülüyolar herşeyleri ne kadar da içten

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Gülmek herkese çok yakışıyor ama çocuklarda ayrı bir güzel duruyor.Ben çocukların ağlamasına dayanamıyorum Rabbim onları bir ömür boyu hep güldürsün inşallah:)

7. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Varmı Onların Gözlerinde Gülmek Gibisi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülmek en çok onlara yakışıyor..

gülmek en çok onlara yakışıyor..

Resim Otomatik Küçültülmüştür. Bu yazıyı Tıklayarak Orjinal Halini Görebilirsiniz. Bu resim 800x560 Boyutlarında ve 125 KB dir. Resim Otomatik Küçültülmüştür. Bu yazıyı Tıklayarak Orjinal Halini Görebilirsiniz. Bu resim 719x560 Boyutlarında ve 142 KB dir. Resim Otomatik Küçültülmüştür. Bu yazıyı Tıklayarak Orjinal Halini Görebilirsiniz. Bu resim 800x560 Boyutlarında ve 133 KB dir....
  2. kuşlar, onlar gibi özgürü varmı?

kuşlar, onlar gibi özgürü varmı?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. dünyanın en güzel şehri varmı İstanbul gibisi....

dünyanın en güzel şehri varmı İstanbul gibisi....

dünyanın en güzel denizi ata kule dikilitaş istanbulun neresindedir istanbulda uzunluğu ile ünlü bir şey varmı yıldız parkı Önce Roma, ardından Doğu Roma (Bizans) İmparatorluğu ve kıtalara hükmederek büyük barış coğrafyaları yaratmış, Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yapan İstanbul, geçmişin ihtişamını gururla korurken modern bir geleceğe doğru ilerlemektedir. İstanbul'daki çeşitlilik...
  4. honda herkesin gözü onda

honda herkesin gözü onda

honda herkesin gözü onda
  5. Gözlerinle onu tavla!

Gözlerinle onu tavla!

göz teması nasıl kurulur hoşlandığım erkeği nasıl tavlarım Gözlerinle onu tavla! Herhangi bir yerde hoşlandığımız kişiyle kurulan ilk temas genelde göz temasıdır. Birisiyle konuşmaya başlamadan önce onu gözlerimizle yoklarız. Peki, nasıl göz teması kuracağımızı biliyor muyuz? Markette alışveriş yaparken yakışıklı bir erkekle göz göze geldiniz. Onun sizinle nasıl bir göz teması kurduğunu...

Sayfayı Paylaş