Vizon rengi oje

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Kayıtsız Kullanıcılar

vizon rengi vizon rengi oje ayakkabı renk vizyon
    vizon rengi, vizon renk, vizon rengi oje, vizon renk oje

Merhaba Melek'ler, sizlere bu yazımızda yılın moda oje rengi olan vizon rengi ojeleri tanıtacağız. 2011 ve 2012 yılına damgasını vuracak oaln vizon rengi, sadece oje de değil, bir çok giyim kuşam da moda dünyasını renklendirecek Melek'ler:)

2. Young bride

Young bride Banned

[​IMG]süper ya bayılıyorum bu renge

nilyesilim bunu beğendi.
  3. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

ben beğenmediiiimmm

nilyesilim bunu beğendi.
  4. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Well-Known Member

Ben beyendim.
    emegine saglik.

5. mor menekşe

mor menekşe New Member

bence çok güzelll

nilyesilim bunu beğendi.
Vizon rengi oje konusuna benzer içeriklerimiz
  1. en sevdiğiniz oje rengi

erkekler hangi renk oje sever erkekler ne renk oje sever [COLOR=darkorchid]melekler oje sürmeyi sever misiniz sevdiğinz oje engi hangisidir:)[/COLOR]
  2. Yaşa Göre Oje Rengi Nasıl Olmalıdır

dore nasıl bir renk dore rengi oje [B]Hepimiz oje az veya çok oje kullanıyoruz...Benim tercih ettiğim renkler yaşıma uygun değilmiş bunu öğrendim :D:D Bakalım sizin oje renginiz yaşınıza uyuyormu :tik:[/B] [B][IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/chanel-metalik-oje-479-8576.jpg[/IMG][/B] [B]20’ler [/B] [B]Metalik rüyası [/B] [B]Ojeleri hem pratik, hem de ucuz bir aksesuar olarak...
  3. Oje rengi..

beyonce oje merhaba..:)) yine ben.. bu sefer bi oje rengini soracağım.. Beyonce'nin I am Yours konserinde ki oje rengi manyak derecede seksi ve göze çarpıydı.. bi türlü bulamadım oje rengini.. tam yakın değil.. en yakın çekim bulduklarım...
  4. Seçtiğiniz Oje Rengi Ne Anlama Geliyor?

Bu sayfa; Seçtiğiniz Oje Rengi Ne Anlama Geliyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son yıllarda kırmızı ojeler hayli revaçta. Ancak kırmızıyı ağır görenler klasik olarak pembe tonlarından ve ten renginden vazgeçemiyorlar. Tabi [URL="http://www.meleklermekani.com/el-ve-ayak-bakimi/189596-french-fransiz-manikur-nasil-yapilir-videolu-anlatim.html"]french...
  5. Vizon Rengi Dekorasyon Örnekleri

[B]Modern Vizon Rengi Dekorasyon Önerileri En Yeni Dekorasyon Önerileri Vizon Rengi Dekorasyon Modelleri[/B] Vizon rengi gri ve kahverengi tonları arasında olup son senelerde ev dekorasyonlarımızda en trend renk seçenekleri arasında yer almaktadır. Hemen hemen her odaya uyum gösterecek kaliteli oda dekorasyonları oluşturacak olan vizon rengi ile duvar rengi, mobilya tercihi ya da aksesuar...

Sayfayı Paylaş