Vizon rengi oje

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

vizon rengi vizon rengi oje ayakkabı renk vizyon vizon rengi, vizon renk, vizon rengi oje, vizon renk oje

Merhaba Melek'ler, sizlere bu yazımızda yılın moda oje rengi olan vizon rengi ojeleri tanıtacağız. 2011 ve 2012 yılına damgasını vuracak oaln vizon rengi, sadece oje de değil, bir çok giyim kuşam da moda dünyasını renklendirecek Melek'ler:)

2. Young bride

Young bride Banned

[​IMG]süper ya bayılıyorum bu renge

nilyesilim bunu beğendi.
  3. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

ben beğenmediiiimmm

nilyesilim bunu beğendi.
  4. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye

Ben beyendim. emegine saglik.

5. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye

bence çok güzelll

nilyesilim bunu beğendi.
  6. EnCey

EnCey Daimi Üye

evet çok hoş duruyor kullanıyorum :D:D

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Mükemmel tırnaklar ne renk sürersen sür bence çok güzel oluyor. Bu arada şu an ki tırnaklarımı güzellik uzmanımız ***** Adminime borçluyum :D :) Tşk. paylaşım için..

8. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye

bu öğle molasında kızlar bu rengi diodu sanırım muhabbeti geçmişti ama bende beğenemedim..

9. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

harika görünüyor

10. EnCey

EnCey Daimi Üye

bi not vereyım özellikle kahve ve yeşil renklerde giyindiğinizde bu renk ınanılmaz uyumlu oluyor benden tavsiye :D:D

nilyesilim bunu beğendi.
  11. LiLi'

LiLi' Yeni Üye

Süper bi renk ya alamadım :D ama alırım

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

:) emıne

Ayy bende cok begendım yaaa :) 1 haftadır bu oje tırnaklarımda

13. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye

ay evet süper bir renk hemen almam lazım. güzel paylaşım

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bendede var çok güzel bence ....

Vizon rengi oje konusuna benzer içeriklerimiz
  1. en sevdiğiniz oje rengi

erkekler hangi renk oje sever erkekler ne renk oje sever melekler oje sürmeyi sever misiniz sevdiğinz oje engi hangisidir:)
  2. Yaşa Göre Oje Rengi Nasıl Olmalıdır

dore nasıl bir renk dore rengi oje Hepimiz oje az veya çok oje kullanıyoruz...Benim tercih ettiğim renkler yaşıma uygun değilmiş bunu öğrendim :D:D Bakalım sizin oje renginiz yaşınıza uyuyormu :tik: 20’ler Metalik rüyası Ojeleri hem pratik, hem de ucuz bir aksesuar olarak düşünün. Ne renk süreceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız, metalik gri tonu her zaman harika durur. Nars Nail...
  3. Oje rengi..

beyonce oje merhaba..:)) yine ben.. bu sefer bi oje rengini soracağım.. Beyonce'nin I am Yours konserinde ki oje rengi manyak derecede seksi ve göze çarpıydı.. bi türlü bulamadım oje rengini.. tam yakın değil.. en yakın çekim bulduklarım bu iki resim... oje rengini veya numarasını bilen var mı..
  4. Seçtiğiniz Oje Rengi Ne Anlama Geliyor?

Bu sayfa; Seçtiğiniz Oje Rengi Ne Anlama Geliyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son yıllarda kırmızı ojeler hayli revaçta. Ancak kırmızıyı ağır görenler klasik olarak pembe tonlarından ve ten renginden vazgeçemiyorlar. Tabi french manikür ise her zaman tercih edilir durumda. Değişik renkleri denemek için çeşitli renklerde oje sürdüğünüzde bu renklerin anlamı...
  5. Vizon Rengi Dekorasyon Örnekleri

Modern Vizon Rengi Dekorasyon Önerileri En Yeni Dekorasyon Önerileri Vizon Rengi Dekorasyon Modelleri Vizon rengi gri ve kahverengi tonları arasında olup son senelerde ev dekorasyonlarımızda en trend renk seçenekleri arasında yer almaktadır. Hemen hemen her odaya uyum gösterecek kaliteli oda dekorasyonları oluşturacak olan vizon rengi ile duvar rengi, mobilya tercihi ya da aksesuar...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. vizyon rengi

,
  2. vizon rengi nasıldır