gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Volga Tamöz Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek Şarkı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Volga Tamöz Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek Şarkı sözü Selam millet sizden Volga Tamöz Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek Şarkı sözlerini yazmanızı rica ediyorum iyi günler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek şarkı sözleri Volga Tamöz
    Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek şarkısı sözü

kul oldum, yol oldum
    gözden düştüm ah, pul oldum
    avuttunuz yalanlarla
    ninnilerle, masallarla
    şu vefasız insanların
    günahları boynuna

elleri kolları kınalı bebek
    yüreği doğuştan yaralı bebek
    elleri kolları kınalı bebek
    büyüdün ah artık uyan a bebek uyan

Volga Tamöz Demet Sağıroğlu Kınalı Bebek Şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Sağıroğlu - Kınalı Bebek

Demet Sağıroğlu - Kınalı Bebek

kul oldum, yol oldum gözden düştüm ah, pul oldum avuttunuz yalanlarla ninnilerle, masallarla şu vefasız insanların günahları boynuna elleri kolları kınalı bebek yüreği doğuştan yaralı bebek elleri kolları kınalı bebek büyüdün ah artık uyan a bebek uyan
  2. Volga Tamöz Yonca Evcimik Bandıra Bandıra Şarkı Sözü yazın

Volga Tamöz Yonca Evcimik Bandıra Bandıra Şarkı Sözü yazın

Volga Tamöz Yonca Evcimik Bandıra Bandıra Şarkı Sözü Geçenlerde Beyaz şov da çıktılar ya hani Volga Tamöz ve eski hit şarkılar işte o şarkılar arasında sizden Volga Tamöz Yonca Evcimik Bandıra Bandıra Şarkı Sözlerini yazmanızı istiyorum kızlar.
  3. Volga Tamöz Serdar Ortaç Karabiberim Şarkı Sözü

Volga Tamöz Serdar Ortaç Karabiberim Şarkı Sözü

Volga Tamöz Serdar Ortaç Karabiberim Şarkı Sözü lazım bana kızlar sizden o şarkının sözlerini yazmanızı istiyorum.
  4. Volga Tamöz Mustafa Sandal Kalmadı Şarkı Sözü istiyorum

Volga Tamöz Mustafa Sandal Kalmadı Şarkı Sözü istiyorum

Volga Tamöz Mustafa Sandal Kalmadı Şarkı Sözü istiyorum sizden ben bu şarkıyı o zaman da çok seviyordum şimdide :)
  5. Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü yazın

Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü yazın

Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü ne şarkıydı o ya dimi çıkınca herkes yerinde duramaz hep bir ağızdan söylerdi yeniden çıkmasına çok sevindim :)Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözlerini yazarsanız daha da sevinirim.

Sayfayı Paylaş