gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Wikipedia neden ekran kararttı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Wikipedia neden ekran kararttı Merhaba hanımlar, Wikipedia ekran kararttmış. Acaba Wikipedia neden ekran kararttı bilen var mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Wikipedia neden ekran kararttı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rezistif Dokunmatik Ekran Nedir?

Rezistif Dokunmatik Ekran Nedir?

rezistif dokunmatik ekran, nedir, nerede kullanılır, nasıl kullanılır, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Özellikle telefonlar sayesinde iyice yaygınlaşan dokunmatik ekranlar ,2007’de iPhone’un yakaladığı başarının ardından piyasaya farklı üreticilerce sürülen telefonlarla rahatlıkla kullanılmaya başlandı. Önceden lüks sayılan dokunmatik ekranı...
  2. hayatımı kararttılar

hayatımı kararttılar

HİKAYE baya uzun 2004 mayıs ayı ünv 1.sınıfta tanıştık daha çocuk muşuz meger.deli gibi sevdik birbirimizi sımsıkı sarıldık hayata ünv bittti 2007 ben atandım o atanamadı işte ozaman başladı işkence ha bu yıl ha seneye derken bir türlü işsizbir insanla evlenmek istediğimi söyleyemedim aileme derken bir gün annem öğrendi.bunun yanı sıra onun annesi ve kız kardeşleri beni ilk günden beri...
  3. Wikipedia neden siyah ekran oldu

Wikipedia neden siyah ekran oldu

Wikipedia neden siyah ekran oldu Merhaba Melek'ler, Wikipedia ekranını karattı. Peki Wikipedia neden ekran kararttı, neden Wikipedia siyah ekrano ldu mu diyor sunuz? O halde buyrun arkadaşlarım. İnternetin en büyük bedava ansiklopedisi Wikipedia, ABD’de yürürlüğe konacak SOPA, siber korsanlıkla mücadele yasasını protesto etmek için 24 saat boyunca sayfasını karartma eylemine başladı....
  4. İphone 5 Ekran Boyutu ne kadar

İphone 5 Ekran Boyutu ne kadar

Merhaba arkadaşlar İphone 5 Ekran Boyutu belli oldu mu diyorlar ki 4 inçten küçük olmıyacakmış bu doğru mu acaba? İphone 5 Ekran Boyutunun kaç olduğunu bilen varsa yazarsa sevinirim.
  5. Ekran Kartı Nedir?

Ekran Kartı Nedir?

Görüntüyü ekrana yansıtmak için bilgisayar kasasının içine takılan bir karttır. Bir bilgisayarın görüntü kalitesi hem ekran kartına (Görüntü bağdaştırıcısı) hem de monitör’e bağlıdır. Örneğin, Bir Monochrome monitör, görüntü bağdaştırıcınız ne kadar kuvvetli olursa olsun renkleri görüntüleyemez. Birçok farklı tipte görüntü bağdaştırıcısı günümüzde bulunmaktadır. Bunlardan en uygun görüntü...

Sayfayı Paylaş